×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
11. maijs, 2012
Drukāt

Daugaviņš: Nolans ir unikāls psihologs

daugavaa

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš pēc zaudējuma Čehijai ilgi nevarējis aizmigt – kremt paša neizmantotās izdevības un kļūdas, kuru dēļ pretinieki guva vārtus. Taču noskaņojums komandā salīdzinājumā ar citiem gadiem ir lielisks, un tas esot galvenā trenera Teda Nolana nopelns.

“Zaudējums jāaizmirst, bet nevar. Bija grūti pagulēt. 80 procenti no zaudējuma jāuzņemas man – iemest nevarēju un vēl tizli ielaidu, nomainoties pie otrā gola. Arī trešajā es kļūdījos, bet tur jau bija jāiet uz risku. Spēli salauza otrie zaudētie vārti. Sāpīgi, iekšā viss vārās. Cerams, tā būs motivācija rīt dubultā skriet,” piektdien pēc treniņa sarunā ar “LA” sacīja Daugaviņš, kurš šosezon bija vienīgais Latvijas pārstāvis NHL.

“Būtu kaut ko iemetis, būtu cita spēle. Pie 1:0 man bija trīs momenti. Kas pietrūkst? Viss ir galvā. Lai arī kā, bet tā ir meistarība – grūtos brīžos jābūt gatavam uzņemties līdera lomu. Centos daudz strādāt, stūros sitos, bet rezultāta nav. Pašām arī iekšā drusku dusmas. Visu sezonu neesmu juties kā līderis, bet melno darbu darīju. Tagad atmiņa jāatsvaidzina, bet nav tik viegli.”

Kasparam esot sajūta, ka rīt pret Norvēģiju viss izdosies lieliski: “Nokapāšu. Atpakaļceļa nav. Kādam ir jāiemet, jo ar 1:0 uzvarēt spēli ir nereāli.” Nākamo pretinieku spēles Stokholmā viņš neesot redzējis. Galvenais treneris Teds Nolans uzsverot, ka pašiem jābūt gataviem, un – viņi arī būs. “Puišiem acis deg, visi beidzot grib kaut ko sasniegt. Visus gadus plānojam ceturtdaļfinālu, bet šogad gribas uzvarēt, un – ne tikai ceturtdaļfinālu. Mēs to varam, jo pret visiem labi spēlējam, tikai jāsaliek visas trīs trešdaļas kopā.”

Uzbrucējs uzsvēra, ka komandā, pateicoties Nolanam, mainījusies psiholoģija: “Treneris ir unikāls psihologs. Čaļi ir priecīgi, uz soliņa nav vecmodīgā bļaušana. Varbūt kādam tas ir vajadzīgs, bet mums ir jauna komanda, tā jau visi nav pārliecināti par sevi. Arī man rokas trīc, jo visu gadu tāds hokejs nav spēlēts. Ja vēl treneris bļauj, tad vispār spēle var aizvērties.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+