hctorpedo.ru

Daugaviņš pagarinājumā gūst “Torpedo” uzvaras vārtus 0

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē pagarinājumā guva vārtus un nodrošināja Pētera Skudras trenētajai Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandai uzvaru.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 33

“Torpedo” savā laukumā papildlaikā ar 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 1:0) uzvarēja Astanas “Baris”, tiekot pie ceturtā panākuma pēc kārtas.
Daugaviņš izcēlās jau pagarinājuma 16.sekundē, kad precīzi meta pēc Sema Lofkvista un Dmitrija Sjomina piespēlēm.
Pamatlaikā “Torpedo” divas reizes bija vadībā, taču “Baris” abas reizes panāca izlīdzinājumu, otros vārtus gūstot nepilnas desmit minūtes pirms pamatlaika beigām.
Daugaviņš spēlēja 15 minūtes un 45 sekundes, četras reizes meta pa vārtiem un uzvarēja vienā no pieciem iemetieniem.
Šosezon Daugaviņš 13 spēlēs iemetis piecus vārtus, kas ir labākais rādītājs klubā, un izdarījis četras rezultatīvas piespēles, ar deviņiem punktiem būdams “Torpedo” otrs rezultatīvākais spēlētājs.

Tikmēr citā spēlē Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” viesos ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) zaudēja Čerepovecas “Severstaļ”, ciešot trešo zaudējumu pēc kārtas.
“Admiral” otrās trešdaļas sākumā spēja panākt izlīdzinājumu 1:1, tomēr 30.minūtē čehs Vojtehs Polāks, kurš savulaik nedaudz uzspēlēja arī Rīgas “Dinamo” komandā, iemeta “Severstaļ” otros vārtus, kas beigās izrādījās arī uzvaru nesošie.
Bārtulis spēlēja 25 minūtes un 41 sekundi, kas bija otrs lielākais laiks komandā. Viņš divas reizes meta pa vārtiem un izdarīja vienu spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības rādītāju -1.

Tikmēr vēl vienā spēlē Magņitogorskas “Metallurg” viesos ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Novosibirskas “Sibirj”, izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas, kā arī otrajā mačā pēc kārtas neielaižot nevienu ripu. Magņitogorskas komanda pēc šīs uzvaras kļuva par Austrumu konferences līderi.
Vienus vārtus pašreizējiem Gagarina kausa īpašniekiem guva līgas rezultatīvākais spēlētājs Sergejs Mozjakins, kurš vismaz vienu punktu ir nopelnījis jau desmit mačos pēc kārtas.
Mozjakins, kurš septembra vidū kļuva par visu laiku labāko Krievijas čempionātu vārtu guvēju, šosezon izcēlies ar 11 gūtiem vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.