AFP/LETA

Daugaviņš sastāvā atgriežas ar gūtiem vārtiem, plus VIDEO 0

Kaspars Daugaviņš ceturtdien guva pirmos vārtus šīs sezonas NHL čempionātā, taču viņa pārstāvētā Otavas „Senators” ar 1:2 savās mājās zaudēja Bostonas „Bruins”.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Latviešu hokejists, kurš bija izlaidis trīs iepriekšējās spēles, otrā perioda piektajā minūtē izvirzīja savu komandu vadībā, un tie izrādījās vienīgie Otavas hokejistu gūtie vārti.

Zīmīgi, ka Daugaviņš izcēlās tieši pret „Bruins” – komandu, pret kuru mēģināja savu slaveno piruetes bullīti. Šoreiz gan bostoniešu vārtus sargāja nevis Tuka Rasks, bet gan Antons Hudobins.

Daugaviņš spēlēja 16:10 minūtes, nopelnīja divas soda minūtes, četras reizes meta pa vārtiem, izpildīja divas spēka paņēmienus, lietderības koeficients +1.

Kopumā Daugaviņš šosezon 19 mačos guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

„Senators” ar 31 spēlē iegūtiem 38 punktiem Austrumu konferencē ir piektie, bet „Bruins” (29-43) ir ceturtie.

Vinipegas „Jets” bez Artūra Kuldas savā laukumā ar 0:4 zaudēja Vašingtonas „Capitals”.

{source}><param name=”flashVars” value=”hlg=20122013,2,447&event=OTT296&server=http://video.senators.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.senators.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/” /><embed name=”embed” pluginspage=”http://www.adobe.com/go/getflashplayer” src=”http://nhl.cdn.neulion.net/u/videocenter-v1/embed.swf” type=”application/x-shockwave-flash” width=”640″ height=”383″ quality=”high” allowFullScreen=”true” allowScriptAccess=”always” flashVars=”hlg=20122013,2,447&event=OTT296&server=http://video.senators.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.senators.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/”></embed></object>