×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. maijs, 2012
Drukāt

Daugaviņš: spēle pret Vāciju būs uz dzīvību un nāvi

let_7970164

Divas dienas pēc kārtas nevaram zaudēt, tāpēc mačs pret Vāciju būs uz dzīvību un nāci – tā pēc piekāpšanās Krievijas izlasei atzina Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

“Zaudējām savu stulbu kļūdu dēļ. Daudzi nav pieraduši būt vadībā pret grandiem ar 1:0, tādu mazu rezultātu. Jāmācās noturēt vadība.  Šī mums ir laba mācība pirms rītdienas spēles. Ir tagad pārliecība vairāk, ka varam spēlēt. Viņi ir tādi meistari, ka līdz pēdējaiet sekundei gaida un var atdot piespēli. Mums tas pietrūka. Cīnījāmies, taču cīņai klāt jānāk arī meistarībai.”

Kaspars arī pats guva vārtus, samazinot deficītu līdz 2:4. “Goli ir jāmet tad, kad vajag, nevis, kad spēle jau faktiski zaudēta. Tad bija palikušas nepilnas četras minūtes,” liels gandarījums par precīzo metienu no Kaspara neizskanēja. “Fiziski jūtos labi. Patika tas, ka trešajā periodā gāju divās maiņās un varēju izskrieties, lai rīt būtu vieglāk. Uzskatu, ka tas man palīdzēs. Par 95 procentiem esmu labākajā formā, un jau nākamajā mačā jābūt klāt arī atlikušajiem pieciem procentiem.”

Vairākās situācijās ripa atleca no bortiem nepgrognozējamā virzienā. Daugaviņš skaidroja, ka tādi ir arī Ziemeļamerikā, un nekāds pārsteigums tas viņam neesot bijis. “Par laukumu nevaram sūdzēties, arī ledus bija labs.”

Daugaviņš norādīja, ka nākamais mačs pret Vāciju būs īpaši svarīgs: “Viņiem arī ir ļoti laba komanda. Vācija vienmēr kapā un kapā, visas 60 minūtes, tā kā būs grūti. Tomēr divas dienas pēc kārtas nevaram zaudēt, un tā spēle būs uz dzīvību un nāvi.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+