Daugaviņš un “Senators” aizved 6:0 no Ņujorkas 0

“Sauso” uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien izcīnīja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda, kas izbraukumā ar rezultātu 6:0 (3:0, 1:0, 2:0) pieveica Ņujorkas “Islanders”. Šī Otavas klubam bija trešā uzvara pēc kārtas.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Daugaviņš, kurš iepriekšējā mačā izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, šoreiz laukumā pavadīja 12 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guva Džeisons Speca un Ēriks Kārlsons, bet pa reizei precīzi meta Kriss Filipss un Braiens Lī. Tikmēr “Senators” komandas vārtsargs Kreigs Andersons atvairīja visus 28 pretinieku metienus.

Šosezon NHL Daugaviņš jau aizvadījis 52 spēles, kurās izcēlies ar četriem vārtiem, sešām rezultatīvām piespēlēm, 12 soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu -1.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Senators” komanda ar 70 punktiem 61 spēlē saglabāja septīto vietu, bet “Islanders” hokejisti ar 58 punktiem 59 cīņās atrodas 12.pozīcijā šajā pašā konferencē.