Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
28. aprīlis, 2014
Drukāt

Daugavpilī aiztur kioskā “iesprūdušu” rūdītu zagli

Foto: shutterstockFoto: shutterstock

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) darbinieki pagājušajā trešdienā, 23.aprīlī, aizturējuši zagli, kurš mēģinājis apzagt kādu kiosku, taču tajā iesprūdis, informē VP LRP.

Trešdienas naktī 1991. gadā dzimušais vīrietis uzlauzis kādu kiosku pilsētas centrā, taču viņa nedarbi beidzās neveiksmīgi – ļaundaris aizturēts notikuma vietā, jo pēc iekļūšanas kioskā uzlauztās durvis bloķētas un zaglis nevarēja tikt ārā.

Policijā atzīmē, ka vīrietis jau neskaitāmas reizes nonācis policistu redzeslokā tieši par mantiskā rakstura noziegumiem.

Piemēram, 14.aprīlī, policijā saņemta informācija, ka no kāda Daugavpils pirmā stāva dzīvokļa nozagts seifs, kurā atradies šaujamierocis. Par zādzību uzsākts kriminālprocess, un pēc neilga laika policijas darbinieki nozagto šaujamieroci atrada 1991. gadā dzimušā vīrieša dzīvesvietā.

Uzsākta izmeklēšana, un tās laikā noskaidrots, ka vīrietis varētu būt pastrādājis vēl vienu zādzību. Proti, dienu vēlāk saņemta informācija par zādzību citā dzīvoklī, bet tajā pašā rajonā. Likumsargi pieļauj, ka zādzība pastrādāta jau agrāk – pēc analoģiskas shēmas pirmā stāva dzīvoklī iekļūts pa logu un nozagtas vērtīgas mantas – sadzīves tehnika.

Policija turpina kriminālprocesu izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+