Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
3. jūlijs, 2015
Drukāt

Daugavpilī astoņi aizturētie par nelegālu medikamentu tirdzniecību (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Jūnija vidū Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) darbinieki Daugavpilī pieķēra astoņus tirgoņus, kas izplatījuši nelegālus medikamentus, aģentūrai BNS pastāstīja VP pārstāvis Toms Sadovskis.

VP ENAP darbinieki iepriekš bija saņēmuši informāciju, ka Daugavpilī tiek izplatīti nelegāli medikamenti, kas ievesti no Krievijas Federācijas, Baltkrievijas un Ukrainas.

Šā gada 17.jūnijā ENAP, piesaistot Pārtikas un veterināro dienestu un Veselības inspekciju, veica pārbaudes vairākās Daugavpils tirdzniecības vietās.

Pārbaudes gaitā kopā aizturētas astoņas personas, kas tirgojušas medikamentus, uztura bagātinātājus, ziedes un citas preces, kuru izplatīšana Latvijas teritorijā bez attiecīgas atļaujas ir aizliegta.

Kopā atsavinātas vairāk nekā 17 000 vienības – tabletes, ziedes, pudeles, pulveri -, nelegālo medikamentu aptuveni ar 160 dažādiem nosaukumiem, bet pret tirgotājiem uzsāktas administratīvās lietvedības.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Par medikamentiem Atbildēt

    Gadījumā, ja minētie Krievijas, Baltkrievijas vai Ukrainas medikamenti nav Latvijā reğistrēti, tas nozīmē tikai to, ka tie neatbilst Latvijas (ES un lielāko daļu citu valstu) iedarbības un drošības prasībām vai, ka ražotājs medikamentus negrib Latvijā reğistrēt un izplatīt.

  2. Žēl, ka valsts nevar ievest zāles no Austrimiem par pieejamu cenu, bet tiek sadārdzinātas par 300-500%???

  3. Cik daudziem cilvēkiem ar to sagādatas ciešanas un pat nāve, jo nav līdzekļu, par ko nopirkt aptiekās zāļu mafijas dārgās zāles, uz to šiem sadistiem uzspļaut

  4. Esmu pret visāda veida kontrobandu, BET!
    No Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā ražotām zālēm nav cilvēki nav miruši, toties no zāļu nepieejamības (dārdzība) Latvijā mirst neviens vien. Zāļu ražotāji – tirgotāji, sadarbojoties ar pašmāju un EU lobistiem cenas uzskrūvējuši, ka narkotiku tirgoņi netur līdzi. Salīdziniet jebkuru, visvienkāršāko -vislabāk ierīvējamo bezrecepšu medikamentu, un pārrēķiniet uz kilogramu.
    Kontrobandisti, vediet, tirgojiet zāles un palīdziet cilvēkiem.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+