Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
3. augusts, 2016
Drukāt

Daugavpilī atbalsta studijas

Foto - LETAFoto - LETA

Daugavpils Universitāte.

Līdz 1. septembrim var pieteikties Daugavpils novada pašvaldības stipendiju konkursam 2016./2017. mācību gadā atbalstāmajās augstākās izglītības studiju specialitātēs.

Uz stipendiju var pretendēt studenti, kuri studē lauksaimniecības inženierzinātni, pārtikas produktu tehnoloģiju (tā paredzēta gan vienam vismaz pirmā kursa studentam, gan vienam pēdējā kursa studentam), veterinārmedicīnu, kā arī medicīnu (topošais ārsts). Lai pieteiktos, komisijai jāiesniedz iesniegums stipendijas saņemšanai, izziņa no augstskolas par studiju faktu, vienošanās ar uzņēmēju un dokumenti, kas apliecina bāreņa, trūcīgas ģimenes vai daudzbērnu ģimenes statusu. Vairāk vietnē www.daugavpilsnovads.lv.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (9)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+