Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. augusts, 2016
Drukāt

Daugavpilī atbalsta studijas

Foto - LETAFoto - LETA

Daugavpils Universitāte.

Līdz 1. septembrim var pieteikties Daugavpils novada pašvaldības stipendiju konkursam 2016./2017. mācību gadā atbalstāmajās augstākās izglītības studiju specialitātēs.

Uz stipendiju var pretendēt studenti, kuri studē lauksaimniecības inženierzinātni, pārtikas produktu tehnoloģiju (tā paredzēta gan vienam vismaz pirmā kursa studentam, gan vienam pēdējā kursa studentam), veterinārmedicīnu, kā arī medicīnu (topošais ārsts). Lai pieteiktos, komisijai jāiesniedz iesniegums stipendijas saņemšanai, izziņa no augstskolas par studiju faktu, vienošanās ar uzņēmēju un dokumenti, kas apliecina bāreņa, trūcīgas ģimenes vai daudzbērnu ģimenes statusu. Vairāk vietnē www.daugavpilsnovads.lv.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+