Ekonomika
Bizness

Daugavpilī atklāj “Kesko Senukai” lielveikalu 1

Veikala atklāšana Daugavpilī. Foto – LETA

Šodien Daugavpilī, Kraujas ielā, atklāja “Kesko Senukai” jaunā formāta lielveikalu, aģentūru LETA informēja “Ditton grupas” projektu vadītājs Andrejs Kursītis. Veikala atvēršanā investēts aptuveni viens miljons eiro. Sākotnēji tajā tiks nodrošināta 51 jauna darba vieta.

Investora nākotnes plānos ir biznesa paplašināšana, darba vietu skaita palielināšana, pakalpojumu klāsta paplašināšana Daugavpils un Latgales reģiona iedzīvotājiem un viesiem, sacīja Kursītis.

“Patīkami, ka pilsētā arī pateicoties pašvaldības un uzņēmēju sadarbībai ir atvēries vēl viens liels tirdzniecības centrs, radot 52 jaunas darbavietas, kas priekš Daugavpils nemaz nav maz. Ceram sadarbībā ar lietuviešiem piesaistīt pilsētai arī, piemēram, Vācijas firmu “Lidl”, kuras veikali jau darbojas Lietuvā,” atzinis Daugavpils domes priekšsēdētājs Rihards Eigims (Mūsu partija).

Tāpat pašvaldībā tiekot strādāts pie tā, lai sekmētu jaunu darba vietu izveidi brīvajā ekonomiskajā zonā. “Nākamgad pilsētā tiks īstenoti vairāki projekti, būs pieprasījums arī pēc būvmateriāliem un uzņēmējiem būs iespēja nopelnīt,” pauda mērs.

Atklājot veikalu, AS “Kesko Senukai Latvia” ģenerāldirektora vietnieks Marius Šukausks pauda gandarījumu par iespēju uzņēmumam stiprināt savas pozīcijas reģionā, atverot jaunu “K Senukai” veikalu Daugavpilī. “Vietējais tirgus ir pietiekami plašs ilgtermiņa attīstībai un tas ir liels pluss visam reģionam. Te pircējiem piedāvāsim vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, plašu sortimentu un kvalitatīvu apkalpošanu. Lai to nodrošinātu, uzņēmumā savu vietu atraduši vairāk nekā 50 darbinieki,” teica Šukausks.

“Kesko Senukai” pārvaldītajā mazumtirdzniecības tīklā ietilpst 101 veikals Baltijas valstīs.
Tas ir viens no lielākajiem tirgotājiem Ziemeļeiropā, pērn tā apgrozījums bija 13,2 miljardi eiro. Uzņēmums nodarbina 45 000 strādājošo 2000 veikalos Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Lietuvā, Latvijā, Krievijā, Baltkrievijā un Polijā.

LA.lv