Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
11. augusts, 2015
Drukāt

Daugavpilī atklās publisko grāmatu skapi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starptautiskajā Jaunatnes dienā, 12. augustā, Daugavpilī, Saules ielā 38, tiks atklāts publiskais grāmatu skapis, LA.lv uzzināja biedrībā “Erfolg”.

Grāmatu skapja izveidē aicināti piedalīties visi Daugavpils iedzīvotāji, ziedojot savas grāmatas vai savstarpēji apmainoties. To varēs darīt ik darba dienu no plkst. 9 līdz 18. Biedrība “Erfolg” aicina grāmatas titullapā ierakstīt veltījumu vai personisku stāstu, bet par katru atnesto grāmatu dāvinās īpašu grāmatzīmi.

Biedrībā norādīja, ka grāmatas būs dažādās valodās, jo Daugavpils ir multikulturāla pilsēta, tādēļ svarīgi, lai katrs atrastu sev interesantu grāmatu, ko varētu palasīt un nolikt to atpakaļ. Tāpat grāmatu skapī varēs atrast informatīvos materiālus, aktuālu informāciju par sarīkojumiem un notikumiem pilsētā un tās apkārtnē.

Idejas autori norāda, ka tā būs arī iespēja vietējiem literātiem popularizēt savus – viņi tos varēs ielikt šajā grāmatu skapī, atklājot savu talantu plašākai publikai.

Pievienot komentāru

Sadalīti deviņi kilogrami kultūrasCeturtdien, 23. februārī, svinīgā ceremonijā tika sumināti Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio Gada balvas "Kilograms kultūras 2016" uzvarētāji, kuri saņēma mākslinieku Kristīnes Jurjānes un Ivara Miķelsona darinātas kilogramu smagas, zeltītas atsvara statuetes astoņās konkursa kategorijā.
Draugiem Facebook Twitter Google+