Mobilā versija
+4.6°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
11. augusts, 2015
Drukāt

Daugavpilī atklās publisko grāmatu skapi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starptautiskajā Jaunatnes dienā, 12. augustā, Daugavpilī, Saules ielā 38, tiks atklāts publiskais grāmatu skapis, LA.lv uzzināja biedrībā “Erfolg”.

Grāmatu skapja izveidē aicināti piedalīties visi Daugavpils iedzīvotāji, ziedojot savas grāmatas vai savstarpēji apmainoties. To varēs darīt ik darba dienu no plkst. 9 līdz 18. Biedrība “Erfolg” aicina grāmatas titullapā ierakstīt veltījumu vai personisku stāstu, bet par katru atnesto grāmatu dāvinās īpašu grāmatzīmi.

Biedrībā norādīja, ka grāmatas būs dažādās valodās, jo Daugavpils ir multikulturāla pilsēta, tādēļ svarīgi, lai katrs atrastu sev interesantu grāmatu, ko varētu palasīt un nolikt to atpakaļ. Tāpat grāmatu skapī varēs atrast informatīvos materiālus, aktuālu informāciju par sarīkojumiem un notikumiem pilsētā un tās apkārtnē.

Idejas autori norāda, ka tā būs arī iespēja vietējiem literātiem popularizēt savus – viņi tos varēs ielikt šajā grāmatu skapī, atklājot savu talantu plašākai publikai.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+