×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
5. decembris, 2014
Drukāt

Daugavpilī atklās Rūķu namiņu

ziemassvetku_vecitis

Piektdien, 5. decembrī, plkst. 17 Daugavpils Vienības laukumā saviem apmeklētājiem durvis vērs Rūķu namiņš, kur būs iespēja piedalīties dažādās meistardarbnīcās, apmeklēt koncertus, tikties ar Salavecīti un multfilmu varoņiem, kā arī priecāties par pašiem namiņa saimniekiem – rūķīšiem, LA.lv uzzināja Daugavpils domē.

Rūķu namiņš būs atvērts līdz 7. janvārim katru dienu no plkst. 12 līdz 19 (31. decembrī plkst. 12 – 15, 1. janvārī plkst. 14 – 17).

Vēl bez iespējas draudzēties ar jaukajiem namiņa iemītniekiem, brīvdienās un svētku dienās meistardarbnīcas un koncertus piedāvās Bērnu un jauniešu centrs “Jaunība”, Poļu, Lietuviešu, Vācu, Ukraiņu, Krievu un Baltkrievu kultūras biedrības, Daugavpils Marka Rotko Mākslas centrs, biedrība “Radošā Kaste”, “ChuCha ChaCha Kids Club” un Tatjanas Basovas vokālā studija.

Tāpat no 25.decembra Rūķu namiņa apmeklētājiem būs iespēja tikties arī ar Ziemassvētku vecīti un dažādiem multfilmu varoņiem.

Svētku laikā, no 5. decembra līdz 7. janvārim, Vienības laukumā darbosies arī atrakcijas bērniem. Bez maksas karuseļi bērniem būs pieejami 5. decembrī plkst.12-19 un 26. decembrī plkst. 10 – 17.

Savukārt tie, kas vēlas iegādāties svētku dāvaniņas, līdz 7. janvārim Vienības laukumā varēs apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+