Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
29. janvāris, 2015
Drukāt

Daugavpilī atklāts nelikumīgā alkohola fasēšanas cehs (Foto) (2)

Foto - VPFoto - VP

Operatīvā darba rezultātā Daugavpilī uzieta noliktava, kurā fasēja nelikumīgi izgatavotu alkoholu, bet pudelēm virsū līmēja pazīstamu alkohola ražotāju marku etiķetes, informē VP.

Šonedēļ Daugavpils iecirkņa policijas darbinieki, veicot operatīvus pasākumus cīņā pret nelikumīga alkohola apriti, noskaidroja, ka kādas noliktavas telpās, iespējams, ierīkots nelikumīgi saražotā alkohola fasēšanas cehs. Lai veiktu pilnvērtīgu pārbaudi un nepieciešamās izmeklēšanas darbības, uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros veikta sankcionēta kratīšana.

Kratīšanā policistu aizdomas par nelikumīgām darbībām apstiprinājās. Noliktavas telpās atrasts viss nepieciešamais alkohola fasēšanai – stikla pudeles, alkoholisko dzērienu etiķetes, korķi. Pavisam izņemti gandrīz 500 litri pašizgatavota alkohola, ko saražoja, atšķaidot spirtu ar ūdeni. Fasētais alkohols tālāk tika realizēts vietējā tirgū.

Aizturēts 1965.gadā dzimis vīrietis, un uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu vai glabāšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā.
Par šādu noziegumu likums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Izsaku līdzjūtību ceha vadībai! Kaut ko jau izdarija ne tā kā vajag?

  2. TĀDUS VAJAG SODĪT PĒC STINGRĀKĀ MĒRA , NAV KO INDĒT CILVĒKUS UN PAŠAM KABATU PIESIST

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (57)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+