×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. augusts, 2013
Drukāt

Daugavpilī atsavina gandrīz 1,4 miljonus nelikumīgu cigarešu

Valsts policijaValsts policija

Pateicoties kāda vērīga iedzīvotāja sniegtajai informācijai, Daugavpilī atsavināts liels daudzums nelegālo cigarešu, “LA.lv” pavēstīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē.

18. augusta vēlā vakarā Latgales reģiona pārvaldes dežūrdaļā tika saņemta informācija no kādas personas, ka Jaunbūves mikrorajonā kādā privātā sektora teritorijā, iespējams, notiek nelikumīgas darbības ar akcizētām precēm.

Izbraucot uz norādīto vietu un pārbaudot saņemto informāciju, policijas darbinieki kādas privātmājas pagalmā atrada automašīnu, kurā atradās 30 kastes ar nelikumīgām cigaretēm. Turpinot apskati, mājas saimniecības piebūvē tika atrastas vēl vairāk nekā 100 kastes cigarešu, kā arī 100 litri spirta. Kopumā tika atrastas un atsavinātas 1 382 400 cigaretes bez akcīzes marķējuma un aizturēts 1971.gadā dzimis vīrietis, kurš jau bija policijas redzeslokā par līdzīgiem noziegumiem.

Uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tas izdarīts lielā apmērā. Par šādiem pārkāpumiem soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

cig2

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+