Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. marts, 2016
Drukāt

Daugavpilī deg kūla kopumā 17 000 kvadrātmetru platībā (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī Daugavpilī dzēsti divi apjomīgi kūlas ugunsgrēki, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Pilsētas teritorijā vakar izcēlušies divi kūlas ugunsgrēki – viens 9000 kvadrātmetru platībā un viens 8000 kvadrātmetru platībā.

Savukārt Sventes pagastā dzēsta pērnā gada zāle 6000 kvadrātmetru platībā.

Kopumā valstī dzēsti 12 kūlas ugunsgrēki.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. rakstiet lūdzu hektāros, jo kvadrātmetros ļoti daudz izklausās, bet ‘īstenībā tur tik pāris hektāri kas nemaz nav nekāds lielais gabals. te kad kaimiņu bērni paspēlējās ar sērkociņiem vienu pavasari tad gan bija smuki ap 100 hektāriem nodedzis ar ar divu upīšu lielajiem meldriem, labi, ka otra upīte tāda platāka, netika uguns mežā.

  2. Tikai nejauciet Daugavpili ar Latgali, labi ! ? Latgaļi savu zemi nededzina !

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+