Latvijā
Novados

Daugavpilī dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks 0


Arhīva foto.
Arhīva foto.
Foto LETA

Vakar Daugavpilī dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz Marijas ielu Daugavpilī, kur ugunsgrēks izcēlies noliktavā, ugunsdzēsēji glābēji saņēma plkst. 8.50. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienstāvu noliktavas ēkā ir spēcīgs piedūmojums un deg gumijas izstrādājumi 10m2 platībā.

No piedūmotajām telpām tika evakuēti 25 cilvēki. Plkst. 10.21 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, nepieskatīts ugunskurs, zaru kaudze, salmi, dzīvojamā vagona starpsiena, griestu pārsegums, jumts un ārsiena, vieglā automašīna, dārza māja, dzīvojamā māja, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Babītes novada Salas pagastā, kur dega šķūnis 18m2 platībā un sausā zāle 5000m2 platībā. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst. 18.18, bet plkst. 19.47 ugunsgrēks tika likvidēts.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 36 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv