Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
9. septembris, 2014
Drukāt

Daugavpilī dzīvoklī uziet marihuānas tirgotavu un aiztur pārdevēju

Arhīva fotoArhīva foto

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) darbinieki aizvadītās nedēļas nogalē kādā dzīvoklī Daugavpilī uzgājuši marihuānas tirgotavu, kur arī aizturēta “zālītes” pārdevēja – 1969. gadā dzimusi sieviete, informē VP LRP.

Lai pārbaudītu iespējamo narkotiku pārdošanas vietu, Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizvadītās nedēļas nogalē organizēja operatīvus pasākumus. Pārbaudot kādu dzīvokli Daugavpilī, policistu aizdomas apstiprinājās – tajā tirgota marihuāna.

Aizdomās par šo noziegumu aizturēta 1969. gadā dzimusī pārdevēja, pie kuras turpat uz vietas policija atrada un izņēma 30 gramus marihuānas.

Policija turpina izmeklēšanu kriminālprocesā, kas uzsākts par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu vai realizēšanu. Par šādu noziegumu var sodīt ar cietumsodu no diviem līdz astoņiem gadiem.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (38)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+