Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
9. septembris, 2014
Drukāt

Daugavpilī dzīvoklī uziet marihuānas tirgotavu un aiztur pārdevēju

Arhīva fotoArhīva foto

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) darbinieki aizvadītās nedēļas nogalē kādā dzīvoklī Daugavpilī uzgājuši marihuānas tirgotavu, kur arī aizturēta “zālītes” pārdevēja – 1969. gadā dzimusi sieviete, informē VP LRP.

Lai pārbaudītu iespējamo narkotiku pārdošanas vietu, Kriminālpolicijas biroja darbinieki aizvadītās nedēļas nogalē organizēja operatīvus pasākumus. Pārbaudot kādu dzīvokli Daugavpilī, policistu aizdomas apstiprinājās – tajā tirgota marihuāna.

Aizdomās par šo noziegumu aizturēta 1969. gadā dzimusī pārdevēja, pie kuras turpat uz vietas policija atrada un izņēma 30 gramus marihuānas.

Policija turpina izmeklēšanu kriminālprocesā, kas uzsākts par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu vai realizēšanu. Par šādu noziegumu var sodīt ar cietumsodu no diviem līdz astoņiem gadiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+