Latvijā
Novados

Daugavpilī iereibis vīrietis izraisa avāriju un mēģina piekukuļot policistus 0

Foto: LETA

Pagājušās nedēļas nogalē Daugavpilī kāds iereibis vīrietis izraisījis avāriju un mēģinājis piekukuļot policijas darbiniekus, portāls LA.lv uzzināja policijā.

Likumsargi saņēma informāciju, ka Daugavpilī, Motoru ielā, uz riņķveida krustojuma ar Vaļņu ielu, noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā likumsargi konstatēja, ka 1957.gadā dzimis vīrietis vadot automašīnu “VW GOLF,” neizpildīja ceļa zīmes “Dodiet ceļu” prasības, ka rezultātā izraisīja sadursmi ar automašīnu “MAZDA”, kuru vadījis 1960.gadā dzimis vīrietis. Pārbaudot vadītāju dokumentus, automašīnas “VW GOLF” vadītāja izelpā bija jūtama alkohola smaka. Vīrietim veica alkohola koncentrācijas mērījumu un izrādījās, ka viņš atrodas 3.04 promiļu stiprā alkohola reibumā.

Lai izvairītos no administratīvā pārkāpuma protokola sastādīšanas, vadītājs policijas darbiniekiem piedāvājis kukuli 1000 EUR apmērā. Pret vīrieti sākts kriminālprocess.

Pašlaik viņam ir noformēti administratīva pārkāpuma protokoli par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā un par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, ka arī draud kriminālatbildība par kukuļa piedāvājumu policijas darbiniekiem.

VP atgādina, ka kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma un par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbi, vai naudas sods. 

LA.lv