×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
13. decembris, 2013
Drukāt

Daugavpilī izveido darba grupu kultūrvides uzlabošanai

Foto - LetaFoto - Leta

Marka Rotko mākslas centrs Daugavpilī.

Lai aktualizētu Daugavpilī kultūrpolitikas jautājumus un veicinātu pilsētā kultūrvides uzlabošanos, Daugavpils pilsētas dome izveidojusi Kultūrvides darba grupu.

Darba grupa noteiks kultūras attīstības prioritātes pilsētā, iesaistīsies kultūras attīstības plānu izstrādē un pievilcīga Daugavpils tēla veidošanā, izstrādās priekšlikumus domes institūcijām un iestādēm pasākumu plānošanā un organizēšanā, sekmēs pilsētas amatierkolektīvu un profesionālo kolektīvu izveidi, darbību un attīstību, kā arī pildīs citus uzdevumus atbilstoši kompetencei.

Darba grupas priekšsēdētājs būs domes deputāts, Daugavpils Mūzikas vidusskolas direktors Aivars Broks, tajā darbosies: pilsētas galvenā mākslinieka vietniece Līga Čible, mākslinieks Romualds Gibovskis, Daugavpils Marka Rotko centra mārketinga speciāliste Inga Goldberga, tautas dziesmu un deju grupas “Svātra” vadītāja Sarmīte Teivāne, viesnīcas “Park Hotel Latgola” vadītāja Ruta Priede un domes Vispārējās nodaļas lietvedības sekretāre Ingūna Novicka.

Kā aģentūrai LETA atzina Broks, darba grupas aktivitātes ar domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas darbu nedublēsies. Ja domes komitejā darbojas tikai pašvaldības deputāti, kas varbūt ne vienmēr ir informēti par dažādām kultūras dzīves niansēm un lielākoties izskata dažādus jau sagatavotus lēmumprojektus, tad Kultūrvides darba grupā ir apvienojušies dažādi speciālisti kultūras jautājumos, kas varētu veiksmīgi iesaistīties tieši dažādu lēmumprojektu sagatavošanā.

Atsevišķa samaksa par darbu Kultūrvides darba grupā tās pārstāvjiem nav paredzēta, norādīja Broks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+