Latvijā
Novados

Daugavpilī no 12. stāva nolēkušas divas meitenes 17

Foto LETA

Daugavpilī naktī no trešdienas uz ceturtdienu, 23.martu, no daudzdzīvokļu nama 12. stāva, iespējams, mēģinot izdarīt pašnāvību, nolēkušas divas meitenes, vēsta vietējais ziņu portāls Gorod.lv.

Viena meitene no gūtajām traumām mirusi, savukārt otra smagā stāvoklī nogādāta slimnīcā.Portāla rīcībā esošā informācija liecina, ka abas meitenes ir Daugavpils novada iedzīvotājas, kuras mācījušās Daugavpilī.

Policija sākusi kriminālprocesu par nepilngadīgas meitenes nāvi, portālam apstiprinājusi Valsts policijas (VP) pārstāve Ksenija Belova.Pašlaik noteiktas ekspertīzes, tāpēc sīkāka informācija par meitenes nāves apstākļiem būs zināma izmeklēšanas laikā un policija informāciju par notikušā apstākļiem, tostarp faktu, vai meitenes tiešām nolēkušas no dauddzīvokļu nama 12.stāva, nesniedz.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ((NMPD) pārstāve Astrīda Igolniece, portālam apstiprināja, ka naktī slimnīcā nogādāta aptuveni 18 gadus veca meitene, kas nokritusi no 12 stāvu augstuma.

Savukārt iedzīvotāji komentāros raksta, ka meitenes bijušas 16 gadus vecas un tikai viena no viņām nolēkusi no 12. stāvu augstuma.

LA.lv