Latvijā
Novados

Daugavpilī noticis rets uzbrukums īpašumam1


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto- Fotolia.com

Kādam Daugavpils daudzdzīvokļu nama iedzīvotājam diemžēl spilgti atmiņā paliks šī gada Valentīndiena – vakara izskaņā uz viņa balkona tika uzmesta pudele ar degmaisījumu, kā rezultātā izcēlās pamatīgs ugunsgrēks.

Uguns liesmas pārņēma īpašumu – apdega balkona durvis, dzīvokļa sienas, griesti un palodze. Nepatīkamo gadījumu piedzīvojušais dzīvokļa īpašnieks savu īpašumu un tā iedzīvi bija apdrošinājis, un nodarītie zaudējumi tika atlīdzināti 700 eiro apmērā, tomēr kompānija “If Apdrošināšana” norāda, ka ar šādu uzbrukumu īpašumam līdz šim nebija saskārusies.

“Līdz šim cilvēku īpašumi un privātpersonu iedzīve ir tikusi skarta dažādi. Taču Daugavpils notikumu, kas noteikti dēvējams par vandālismu, apdrošināšanā nevar saukt par ierastu praksi. Labi, ka šoreiz netika skarta dzīvokļa iedzīve, jo ir bijuši gadījumi, kad balkonā iekrīt kaimiņa izmests degošs izsmēķis un uguns liesmas pārņem arī dzīvokļa iekšpusi, radot zaudējumus vairākos tūkstošos,” skaidro apdrošināšanas kompānijas pārstāvis Endijs Melecis.

Kompānijas pārstāvis uzsver, ka neviens nevar būt pasargāts no ugunsgrēka izcelšanās īpašumā, tāpēc aicina cilvēkus būt uzmanīgiem, piemēram, mājās ierīkojot dūmu detektoru, kas var ne tikai savlaicīgi konstatēt tā izcelšanos, bet arī izglābt mājinieku dzīvību. Daudzi pie jauna īpašuma iegādes neaizdomājas par iedzīves apdrošināšanu, kas tiek bieži jaukta ar īpašumu apdrošināšanu. Lai pasargātu sevi nelaimes gadījumā – nepieciešami abi!

LA.lv