Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. novembris, 2015
Drukāt

Daugavpilī nozagtu auto atrod Ludzas novadā (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes dežūrdaļā 27.oktobrī saņemta informācija, ka no kāda nama pagalma Daugavpilī nozagta automašīna “Volkswagen”, un par to policijā tika uzsākts kriminālprocess un veikti nepieciešamie izmeklēšanas pasākumi.

Pateicoties savstarpējai sadarbībai un operatīvai informācijas apmaiņai, dažas dienas vēlāk no Ludzas iecirkņa kolēģiem saņemta ziņa, ka meklēto automašīnu izdevies atrast Ludzas novadā.

Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki zagto automašīnu atrada, paslēptu pamestās lauku mājas teritorijā Briģu pagastā. Turpat tika aizturēts arī 1995.gadā dzimis vīrietis, kurš tiek turēts aizdomās automašīnas zādzībā.

Jāpiebilst, ka aizturētais vīrietis 26.oktobrī tika atbrīvots no ieslodzījuma iestādes, kur izcieta sodu par līdzīga rakstura noziegumiem, proti, par zādzībām no veikaliem un automašīnas zādzību. Šodien, 6.novembrī, tiesa piemēroja viņam drošības līdzekli – apcietinājumu. Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. aizturētais vīrietis 26.oktobrī tika atbrīvots no ieslodzījuma iestādes, kur izcieta sodu par lzādzībām no veikaliem un automašīnas zādzību.
    ————————–
    Gorbatogo mogila izpravit…

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+