×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
28. janvāris, 2014
Drukāt

Daugavpilī par narkotiku glabāšanu aiztur vairākas personas

LETALETA

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Kriminālpolicijas biroja darbinieki Daugavpilī par narkotisko vielu glabāšanu aizturējuši vairākas personas. Atsavināts metamfetamīns un uzsākti divi kriminālprocesi, portālu “LA.lv” informēja LRP.

Šajā mēnesī LRP Kriminālpolicijas biroja darbinieki veica dažādus operatīvus pasākumus narkotisko vielu aprites apkarošanā. Rezultātā divu nedēļu laikā uzsākti divi kriminālprocesi, aizturētas sešas personas un atsavināti 25 grami narkotiskas vielas – metamfetamīna.

Pirmajā gadījumā vienā no Daugavpils mikrorajoniem policisti apturēja automašīnu, kurā pārvietojās divi – 1979.gadā un 1988.gadā – dzimuši vīrieši, kā arī 1988.gadā un 1993.gadā dzimušas sievietes. Kopumā pie personām atrasti un atsavināti 10 grami narkotiku.

Otrajā gadījumā aizdomās par narkotisko vielu glabāšanu policisti pārbaudīja divus 1985.gadā dzimušus daugavpiliešus. Aizturēšanas brīdī pie viņiem konstatēti un atsavināti 15 grami metamfetamīna.

Uzsāktajos kriminālprocesos turpinās izmeklēšana. Aizturētajām personās piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu. Par narkotisko vielu glabāšanu likums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+