×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
8. maijs, 2014
Drukāt

Daugavpilī piedzēries vīrietis dīķī iemet mazus bērnus (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Daugavpilī aizturēts un apcietināts agrāk tiesāts vīrietis, kurš, būdams alkohola reibumā, kādā dīķī iemetis bērnus, kuri viņam esot traucējuši atpūsties pie ūdenstilpes, informē Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē.

Kā skaidro VP, 2.maija vakarā policijā saņemta informācija, ka Daugavpilī, netālu no Ķīmijas mikrorajona nezināms vīrietis kādā dīķi it kā mēģinot noslīcināt vairākus bērnus. Policisti nekavējoties devušies uz notikuma vietu, kur atrada divus pārsalušus – septiņus un piecus gadus vecus – zēnus, kuriem izsaukta medicīniskā palīdzība. Vēlāk atrasts arī trešais cietušais bērns.

Skaidrojot notikušā apstākļus, konstatēts, ka pie kāda dīķa (bijusī artilērijas bāzes teritorijā) atpūtās cilvēku kompānija un lietoja alkoholiskus dzērienus. Vienā brīdī kādam vīrietim ienāca prātā nobaidīt netālu spēlējušos bērnus, kuri it kā traucējuši atpūsties.

Pamatīgi iereibis vīrietis, pielietojot fizisku spēku pret trīs mazgadīgiem, vairākas reizes meta viņus aukstā ūdenī un neļāva iziet krastā, ar savu rīcību apdraudot bērnu dzīvību un veselību. Pie dīķa krasta pavisam atradās pieci zēni vecumā no pieciem līdz desmit gadiem, diviem no tiem izdevās aizskriet un izsaukt policiju. Vīrieša noziedzīgas darbības apturēja viņa draugi, kuri ieraudzīja notiekošo.

Brīdī, kad atbrauca policija, varmāka no notikuma vietas aizgāja, taču jau pēc neilga laika, veicot tuvākās apkārtnes pārmeklēšanu, policisti atrada aizdomās turamo atrada.

1986.gadā dzimušais agrāk tiesātais vīrietis atradās alkohola reibumā, tāpēc nogādāts atskurbšanai un nākamajā dienā aizturēts, bet 4.maijā – apcietināts. Viņam tiek inkriminēts slepkavības mēģinājums pastiprinošos apstākļos. Policijas lietvedībā atrodas vēl vairāki kriminālprocesi par mantiskā rakstura noziegumiem, kuros viņš ir atzīts par aizdomās turamo.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. PAR TĀDU NOZIEGUMU AUGSTĀKO SODU !!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+