Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
4. oktobris, 2016
Drukāt

Daugavpilī sāksies tekstilmākslas simpozijs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šogad no 4. līdz 14. oktobrim Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā norisinās III Starptautiskais tekstilmākslas simpozijs, LA.lv uzzināja centrā.

Starptautiskais tekstilmākslas simpozijs šogad Daugavpilī pulcē deviņus dalībniekus no septiņām pasaules valstīm, lai smeltos iedvesmu, dalītos pieredzē ar mūsdienu tekstilmākslas variācijām un radītu unikālus darbus tekstilmākslā. Mākslinieki darbus radīs no visdažādākajām tekstila un šķiedras materiāliem, sākot ar tradicionālajiem materiāliem un beidzot ar dažādiem sintētiskajiem un dabas materiāliem.

Starptautiskā simpozija žūrija dalībai simpozijā izvirzīja sekojošus māksliniekus: Džese Herolds (ASV), Greisa Troksela (ASV), Karlos Karvaljo (Brazīlija), Neha Puri Dira (Indija), Pamela Kampanja (Itālija), Digna Gordijenko, Ruta Bogustova (abas Latvija), Samanta Fīldsa (ASV), Sūzena Avišai (Kanāda).

Simpozija laikā, ārpus darba Daugavpils Marka Rotko mākslas centra radošajās studijās ir paredzēti arī publiski pasākumi. Piektdien, 5. oktobrī plkst. 16 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā norisināsies mākslinieku prezentācijas, kurās viņi iepazīstinās ar sevi, savu filosofiju un radošo darbību. Savukārt nākošo piektdien, 14. oktobrī plkst. 16 paredzēta simpozija dalībnieku darbu izstādes atklāšana, kas kalpos par tekstilmākslas simpozija noslēdzošo pasākumu.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+