Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
8. oktobris, 2016
Drukāt

Daugavpilī savā automašīnā atrasts miris miljonārs un uzņēmējs Eduards Zavadskis (10)

Foto no gorod.lvFoto no gorod.lv

Daugavpilī savā automašīnā atrasts miris miljonārs un uzņēmējs Eduards Zavadskis, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijā.

Policijā skaidroja, ka Zavadskis atrasts Daugavpilī, Saules ielā kādas mājas pagalmā ap plkst.7 no rīta. Viņš atradās savā automašīnā bez redzamiem miesas bojājumiem.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Zavadskis ir AS “Ditton pievadķēžu rūpnīca” lielākais akcionārs, jo viņam pieder 20% uzņēmuma akciju. Pārējie uzņēmuma īpašnieki ir Vladislavs Drīksne (19,92%), SIA “MAX Invest Holding” (13,635%), SIA “Maleks S” – 13,63% un SIA “Dvinsk MNG” (9,46%).

Tāpat viņš vairākkārt ir minēts Latvijas miljonāru sarakstā, jo viņam pieder kapitāldaļas vairākos uzņēmumos un viņa īpašumā ir septiņi īpašumi Daugavpilī un Daugavpils novadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Ejpa kuru iedams-visur priekśá kaps😬

  2. Jap.Bedres visiem vienādas izrok.

  3. Bez redzama’m … ,ga’ze ,inde ,skan,a ??!!! ……………….

  4. Kāds vēl kriminālprocess,ja nav vardarbības pazīmju.

    • Lai noskaidrotu nāves iemeslus, kā to paredz KPL. Bez procesa uzsākšanas nekādas izmeklēšanas darbības veikt nedrīkst.

  5. Kāds vēl kriminālprocess,ja nav vardarbības pazīmju.

  6. Jap.Bedres visiem vienādas izrok.

  7. nāve nešķiro,ir tev miljoni,vai nav…

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+