Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
8. oktobris, 2016
Drukāt

Daugavpilī savā automašīnā atrasts miris miljonārs un uzņēmējs Eduards Zavadskis (10)

Foto no gorod.lvFoto no gorod.lv

Daugavpilī savā automašīnā atrasts miris miljonārs un uzņēmējs Eduards Zavadskis, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijā.

Policijā skaidroja, ka Zavadskis atrasts Daugavpilī, Saules ielā kādas mājas pagalmā ap plkst.7 no rīta. Viņš atradās savā automašīnā bez redzamiem miesas bojājumiem.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Zavadskis ir AS “Ditton pievadķēžu rūpnīca” lielākais akcionārs, jo viņam pieder 20% uzņēmuma akciju. Pārējie uzņēmuma īpašnieki ir Vladislavs Drīksne (19,92%), SIA “MAX Invest Holding” (13,635%), SIA “Maleks S” – 13,63% un SIA “Dvinsk MNG” (9,46%).

Tāpat viņš vairākkārt ir minēts Latvijas miljonāru sarakstā, jo viņam pieder kapitāldaļas vairākos uzņēmumos un viņa īpašumā ir septiņi īpašumi Daugavpilī un Daugavpils novadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Ejpa kuru iedams-visur priekśá kaps😬

  2. Jap.Bedres visiem vienādas izrok.

  3. Bez redzama’m … ,ga’ze ,inde ,skan,a ??!!! ……………….

  4. Kāds vēl kriminālprocess,ja nav vardarbības pazīmju.

    • Lai noskaidrotu nāves iemeslus, kā to paredz KPL. Bez procesa uzsākšanas nekādas izmeklēšanas darbības veikt nedrīkst.

  5. Kāds vēl kriminālprocess,ja nav vardarbības pazīmju.

  6. Jap.Bedres visiem vienādas izrok.

  7. nāve nešķiro,ir tev miljoni,vai nav…

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (15)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+