Latvijā
Novados

Daugavpilī septembrī sāks kursēt 7 jauni Mercedes–Benz Sprinter autobusi0


Daugavpils autobusu parku papildina 7 jauni “Mersedes-Benz Sprinter” autobusi.
Daugavpils autobusu parku papildina 7 jauni “Mersedes-Benz Sprinter” autobusi.
Publicitātes foto.

Viens no lielākajiem Latvijas reģionālajiem pasažieru pārvadātājiem SIA “Daugavpils autobus parks” savā īpašumā ieguvis septiņus jaunus “Mercedes–Benz Sprinter 516 CDI” autobusus. Jaunie autobusi sāks kursēt jau šomēnes, veicot gan reģionālās nozīmes maršrutu apkalpošanu, gan nepieciešamības gadījumā arī komercpārvadājumus, tā portālam “La.lv” pavēstīja SIA “Domenikss” Mārketinga projektu vadītāja Dace Lūse.

“Esam gandarīti par veiksmīgu sadarbību ar vienu no vadošajiem pasažieru pārvadātājiem Latvijā. Jāuzsver, ka šī nav pirmā reize, kad “Domenikss” pārdod “Mercedes–Benz Sprinter” autobusus Daugavpils autobusu parkam. Taču piegādātie autobusi izceļas ar paaugstinātu komfortu pasažieriem un autobusu vadītājiem. Ceram uz tikpat veiksmīgu un ilgstošu sadarbību arī nākotnē,” uzsver Domenikss Mikroautobusu vairumtirdzniecības un mārketinga vadītājs Vitālijs Ročans.

“Mercedes-Benz vārds liecina par kvalitāti un drošību – šīs vērtības ir nozīmīgas arī mums. Tā kā jau iepriekš esam sadarbojušies ar “Domenikss” un mūsu autobusu parkā bijuši “Mercedes-Benz Sprinter” autobusi, esam droši, ka septiņi jaunie spēkrati būs kvalitatīvi un komfortabli. Plānots, ka jaunie autobusi kursēs pa Daugavpils, Krāslavas, Ilūkstes un Dagdas novadiem – ērti jutīsies gan šoferi, gan pasažieri, jo autobusos uzstādīta automātiska pieturu nosaukšana, tie aprīkoti ar kondicionieriem, individuālu apgaismojumu, ērtiem sēdekļiem un citām funkcijām,” tā uzsver SIA “Daugavpils autobusu parks” valdes loceklis Sergejs Mihailovs.

Saistītie raksti

Jauniegūtajos “Mercedes–Benz Sprinter” autobusos ir 22 vietas, tostarp 19 sēdvietas un trīs stāvvietas. Tie ir izgatavoti, izmantojot modernas tehnoloģijas, lai nodrošinātu atvieglotu iekļūšanu un pārvadāšanu personām ar funkcionāliem traucējumiem. Autobusi aprīkoti ar dalītiem kondicionieriem un papildu sildītājiem vadītājam un pasažieriem salonā, tādējādi nodrošinot komfortu braucienu laikā gan vasarā, gan ziemā.

Autobusu motori atbilst stingrajām EURO6 apkārtējās vides prasībām. Tie ir ne tikai ekoloģiski draudzīgi, bet arī ekonomiski. Mercedes–Benz Sprinter lieliski piemēroti pasažieru pārvadājumiem gan pilsētas, gan starppilsētu maršrutos.

 

LA.lv