×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Daugavpilī skolēni gudrāki krievu valodā un dabaszinībās, taču vājāki — latviešu valodā un vēsturē (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Salīdzinot Daugavpils skolēnu vidējo sniegumu centralizētajos eksāmenos (CE) ar vidējo rezultātu valstī, labāki rezultāti ir krievu valodā, matemātikā, fizikā, bioloģijā, ķīmijā, savukārt nedaudz zemāki rezultāti ir vēsturē, angļu un latviešu valodā, vēsta portāls “daugavpils.lv”.

Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova preses konferencē otrdien atklājusi, ka piecas skolas ar vislabākajiem rezultātiem centralizētajos eksāmenos Daugavpilī ir Daugavpils Krievu vidusskola-licejs, Daugavpils Valsts ģimnāzija, Daugavpils 3.vidusskola, Daugavpils 13.vidusskola un Daugavpils 9.vidusskola.

Šogad 74 vispārizglītojošo skolu 12.klasu absolventi ir saņēmuši Ministru prezidentes L.Straujumas Goda rakstus par izciliem sasniegumiem mācībās, dalību olimpiādēs un zinātniski pētnieciskajā darbībā.

Samazinājies to skolēnu skaits, kuriem ir nepietiekamas zināšanas, un to, kuri atrodas ārzemēs un tāpēc viņiem nav iespējams izlikt vērtējumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visās valsts skolās mācībām jābūt valsts valodā — kā tas ir visās zemēs. Krievu valodu var macīt kā svešvalodu

  2. Marginālu zināšanas : kapeic joprojām Latvijas Izglītības iestādēs maļās tajā krievu valodā ????? Joprojām nevaram sagatavot un eksaminēt Angļu val. -TOFEL testu līmenī…tā sakot bez problēmām ,pasaule pie kājām !

Draugiem Facebook Twitter Google+