×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. aprīlis, 2014
Drukāt

Daugavpilī šonedēļ viesosies koris no Kalifornijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau ceturtdien, 10. aprīlī pulksten 17.30 Vienības nama koncertzālē Daugavpili koncertu sniegs Kalifornijas koris “Main Street Singers” (diriģents M. E. Šols) kopā ar Daugavpils Mūzikas vidusskolas jaukto kori (diriģents J. Ustinskovs), portālam LA.lv pastāstīja Daugavpils Latviešu kultūras centra pārstāve Sandra Maskaļova.

Kalifornijas štata koris “Main Street Singers” no Los Altosas, atzīmējot pastāvēšanas 29. gadu, ir sagatavojis koncertprogrammu, kurā izskan skaņdarbi no Renesanses laikmeta līdz mūsdienu autoru un komponistu skaņdarbiem.

“Main Street Singers” ir viens no populārākajiem Los Altosas skolas koriem. Kopš dibināšanas 1984. gadā, tā vadītājs nemainīgi ir Marks Endrjū Šols. Viņa vadībā kolektīvs apceļojis sešus pasaules kontinentus, sniedzot vairāk nekā 290 koncertus 20 valodās. Korī dzied jaunieši no dažādām sociālām un etniskām grupām, bet viņus vieno neizsīkstoša mūzikas mīlestība, kas kalpo par kolektīva veiksmes atslēgu.

Šogad koncerttūres ietvaros “Main Street Singers” sniegs koncertus Krievijā, Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā un Latvijā. Kopā ar kori ceļojumā piedalās talantīgā ērģelniece un pianiste Līga Ivāne (Latvija).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+