Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
2. aprīlis, 2015
Drukāt

Daugavpilī svinēs Marka Rotko mākslas centra pastāvēšanas otro gadadienu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vēl tikai nepilns mēnesis, un jau 24. aprīlī apritēs divi gadi kopš Daugavpilī tika atklāts Marka Rotko mākslas centrs. Šajos svētkos centrs saviem apmeklētājiem sagatavojis dāvanas un pārsteigumus, stāsta Marka Rotko mākslas centra sabiedrisko attiecību speciāliste Tatjana Kolota.

Piektdien, 24. aprīlī, no plkst. 11 līdz 19 mākslas centru varēs apmeklēt bez maksas, turklāt visiem centra apmeklētājiem būs iespēja skatīt jaunās “kosmosam” veltītās izstādes: tiks atklāta poļu mākslinieku Karola Karvovska, Pšemislava Karvovska un Romana Boravska izstāde “Haoss – Kosmoss – Labirints|, ikgadējā Latgales reģiona mākslinieku mākslas dienu izstāde, kuras vienojošā tēma šoreiz ir “Klaunāde”, ka arī Amerikas Latviešu mākslinieka Sigurda Vīdzirkstes glezniecības un grafikas darbu izstāde “Melnā saule – Sigurds Vīdzirkste – Ņujorkas avangardists”, Valdas Mežbārdes glezniecības darbu personālizstāde “Krasts”, keramiķes Eleonoras Pastares personālizstāde “Vakara meditācijas” un fotoizstāde “Vižikovskis un citi – poļu ieguldījums fotogrāfijas attīstībā Latvijā”.

Marka Rotko mākslas centra dzimšanas dienā plkst. 16 pasākuma dalībnieki varēs noklausīties grupas “Dabasu Durovys” koncertu, kuram sekos svinīga jaunās izstāžu sezonas atklāšana. Savukārt no plkst. 17 sāksies foto, klaunu un mūzikas laboratorijas.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu ŠoliĢirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+