Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
11. maijs, 2016
Drukāt

Daugavpilī uz ielas sašauj sievieti pēc atteikuma iedot uzsmēķēt (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Daugavpilī uz ielas sašauta sieviete pēc atteikuma iedot uzsmēķēt.

Valsts policijas pārstāve Anastasija Laizāne aģentūru BNS informēja, ka otrdien policijas dežūrdaļā tika saņemta informācija, ka mikrorajonā “Križi” kāds vīrietis šauj ar pistoli cilvēku virzienā. Vīrieti vietējie iedzīvotāji bija savaldījuši vēl pirms policijas izsaukšanas.

Policija noskaidroja, ka aizdomās turamais sašāva kādu 50 gadus vecu sievieti pie veikala. Viņš paprasīja kādai automašīnā sēdošai sievietei uzpīpēt, bet pēc atteikuma pagāja malā un izšāva automašīnas logā. Sieviete tikusi ievainota kājā.

Izdzirdot šo šāvienu, uz veikala pusi sāka skriet vietējie pusaudži. Aizdomās turamais mēģināja veikt vairākus šāvienus viņu virzienā, bet paštaisītā pistole nenostrādāja.

Policisti veica kratīšanu aizturētā vīrieša īpašumā, kur atrada un izņēma munīciju un granātu. 38 gadus vecs vīrietis agrāk ir vairākas reizes tiesāts par noziegumiem saistībā ar narkotisko vielu apriti, kā arī nonācis redzeslokā saistībā ar šaujamieroču nelikumīgu apriti.

Policijā uzsākts kriminālprocess par divu un vairāku personu slepkavības mēģinājumu.

Kājā sašauta sieviete pēc notikušā tika nogādāta slimnīcā, kur ārsti sniedza viņai nepieciešamo palīdzību un apstrādāja brūci, viņas veselībai briesmas nedraud, informē policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. REDZ VAIRĀKKĀRT ! NArkotiku aprite ,ieroču iegāde,glabāšana ,ir nepietiekami lai 2010 gada LATVIJĀ iesēdinātu 10 gadiem,vajag SLEPKAVĪBu ,sakropļojumu un invaliditāti !

  2. tipiska vate bez smadzenem.
    un mums vel prasa ar tiem integreties…
    nevis tiem integreties civilizacija

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (46)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+