×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
26. decembris, 2016
Drukāt

Daugavpilī vēlēšanu gaidās dubulto bērna piedzimšanas pabalstu (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Tuvojoties gaidāmajam pašvaldību vēlēšanām, pašvaldības kļūst arvien dāsnākas. Vēl šobrīd atbalsts ģimenēm Daugavpilī par bērna dzimšanu ir 150 eiro, bet ar nākamo gadu tas sasniegs 300 eiro, šodien vēsta Latvijas Radio.

To, cik līdzekļu pabalsta palielināšanai vajadzēs budžetā, prognozēt nevar, atzīst pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis, taču viņa vietnieks Jānis Dukšinskis apšauba, vai arī dzimstība pilsētā dubultosies.

Tāpat pilsētas domes deputāti ar nākamo gadu atbalstījuši bezmaksas braucienu pilsētas sabiedriskajā transportā visiem pensijas vecumu sasniegušajiem iedzīvotājiem, kā arī nodrošinās trūcīgos 75 gadus sasniegušos pensionārus ar iespēju divreiz mēnesī bezmaksas izmantot pirts pakalpojumus.

Jaunie pabalsti un atvieglojumi Daugavpilī sāksies jau ar pirmo jaunā gada dienu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tuvojoties gaidāmajam pašvaldību vēlēšanām, pašvaldības kļūst arvien dāsnākas. Vēl šobrīd atbalsts ģimenēm Daugavpilī par bērna dzimšanu ir 150 eiro, bet ar nākamo gadu tas sasniegs 300 eiro, šodien vēsta Latvijas Radio.
    ========================
    Tikai Rīgas IDIOTS, kurš nav bijis Daugavpilī, var šļusptēt, ka pabalstus par bērnu palielina līdz 300 eiro, tāpēc ka “gaidāmajām pašvaldību vēlēšanas”. Rīgas IDIOTIEM degungalā ir Saeima, kas čakarē visu nabagmāju. bet PAŠVALDĪBĀM jādomā par KONKRĒTO cilvēku. lai viņa ģimene nenomirtu bada nmāvē, kā tas notiek Rīgā PĒRKAMO skribentu degungalā, kur vai katru dienu atroda DZĒRĀJU midzeņus, kur atrod nepieskatītus un izsalkušus mazus nērnus. PĒRKAMO skribentu, arī iekš radio pat ar mietu neaizdzīt uz KĀRTĒJO dzērāju midzeni, lai noskaidrotu KĀPĒC tur atrod tos dzērāju uztaisītos bērnus, kas nav pieskatīti un izsalkuši, lai gan pilni kantoru aizgaldi ar trekniem (10 x lielāka alga kā šis bērna pabalsts Daugavpilī!!!) onkuļiem un tantēm Rīgas Sociālais dienestā un Bāriņtiesā, kuru vistiešākais PIENĀKUMS ir rūpēties par ģimenēm ar bērniem … Bāriņtiesas mamzeles aizgaldā pamostas tikai tad, kad Ŗīgas Pašvaldības policija ziņojusi par KĀRTĒJO dzērāju ģimeni ar NEPIESKATĪTIEM un antisanitāros apstākļos dzīvojošiem MAZIEM bērniem…
    Pašvaldībās ĀRpus Rīgas tādā kā Daugavpilī DAUDZ LABĀK strādā dienesti, kas redz KATRU ģimeni un neraustās no Sociālā dienesta- kā tas ir Rīgā, kur katrs kantora aizgaldā izliekas par lielu priekšnieku -liecina informācija masu mēdijos! bet droši lūdz palīdzību, ja radušās problēmas… No Daugavpils varētu PAMĀCĪTIES dienestu klerki ne tikai Rīgā, bet arī citās lielajās Latvijas pilsētās …
    Daugavpils ir viena no RETAJĀM pilsētām LV, kur rūpējas – ne tikai ar pabalstiem – gan par vecajiem, gan par bērniem …

Draugiem Facebook Twitter Google+