×
Mobilā versija
+15°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
22. augusts, 2014
Drukāt

Daugavpilī zādzības brīdī aiztur četrus jauniešus

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ilustratīvs attēls

Šodien naktī Daugavpils novadā zādzības izdarīšanas brīdī policija aizturēja četru personu grupu, informēja valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. Trīs no aizturētajiem ir nepilngadīgie jaunieši.

Gandrīz pusnaktī policijā tika saņemta informācija par to, ka kādā graudu noliktavā Vaboles pagastā dzirdamas skaņas un vērojama aizdomīga kustība. Nekavējoties uz notikuma vietu devās policijas norīkojums, kā rezultātā nepieļāva zādzības izdarīšanu no zemnieku saimniecības telpām.

Pateicoties policistu operatīvajam un profesionālajam darbam, zagļu grupa tika pārsteigta notikuma vietā un nozieguma izdarīšanas brīdī. Četru zagļu grupa tika pārsteigta brīdī, kad no graudu noliktavas telpām mēģināja nozagt dažādas saimniecības mantas. Nešanai prom bija sagatavota no traktortehnikas nolieta degviela, elektroniskie svari no sējmašīnas, domkrats, regulējamas atslēgas un citas lietas.

Aizturēti 1994., 1996., 1997. un 1999. gadā dzimuši Daugavpils novada iedzīvotāji. Pirmais no viņiem agrāk ir vairakkārt tiesāts, bet nākamie divi nonākuši policijas redzeslokā. Policija turpina uzsākta kriminālprocesa izmeklēšanu, kura ietvaros pārbauda jauniešus saistībā ar citiem līdzīgiem noziegumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+