futbolavirsliga.lv

Daugavpils “Daugavas” futbolisti Latvijas virslīgas spēlē uzvar Jūrmalas “Spartaku” 0

Daugavpils “Daugavas” futbolisti svētdien Latvijas futbola virslīgas 5. kārtas spēlē pretinieku laukumā ar 2:0 uzvarēja Jūrmalas “Spartaku”, informē organizatori.

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Četru cilvēku ģimene veic eksperimentu, cenšoties pārtikai tērēt ne vairāk kā 60 eiro nedēļā: “No dažiem produktiem nākas atteikties”

Latvijas čempioniem vārtus guva Mihails Ziziļevs un Andrejs Kovaļovs. Ziziļevs 15. minūte atklāja rezultātu, bet 64. minūtē Kovaļovs pārsvaru dubultoja.

Daugavpilieši izcīnīja otro uzvaru piecās spēlēs un ar astoņiem punktiem ieņem 5. vietu turnīra tabulā, kamēr “Spartaks”, kas cieta trešo zaudējumu piecos mačos, ar četriem punktiem ir 7. vietā.

Piektās kārtas spēles noslēgsies pirmdien, kad Ilūkstes NSS Daugavpilī tiksies ar FS “Metta”/LU futbolistiem.

Jau ziņots, ka piektdien “Liepājas metalurgs” ar 3:0 uzvarēja FK “Jelgavu”, sestdien “Skonto” ar 3:0 pieveica FK “Ventspili”, bet Rīgas “Daugava” ar 5:0 sagrāva FC “Jūrmalu”.

Turnīra tabulas līderpozīcijās atrodas “Skonto” un Rīgas “Daugavai”, kam ir pa 11 punktiem, trešie ir “Liepājas metalurgs” ar 10, bet ceturtie FK “Ventspils” ar deviņiem punktiem.