Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
24. septembris, 2015
Drukāt

Daugavpils domē koalīciju atstāj “Saskaņa” (1)

saskanas_centrs_riga

Daugavpilī partijas “Saskaņa” pašvaldības deputāti iesnieguši pilsētas domē vēstuli ar paziņojumu par izstāšanos no koalīcijas, aģentūru LETA informēja viens no dokumentu parakstījušajiem deputātiem.

Vēstuli par darba pārtraukšanu koalīcijā parakstījuši visi četri partijas “Saskaņa” Daugavpils domes pašvaldības deputāti – Daugavpils vicemērs Dmitrijs Rodionovs, kā arī deputāti Anatolijs Gžibovskis, Aleksejs Nikolajevs un Aleksandrs Samarins.

Līdz ar Rodionova, Gžibovska, Nikolajeva un Samarina izstāšanos no domes koalīcijas tajā turpinās darbu 11 no 15 domes deputātiem. Līdz šim šajā sasaukumā Daugavpils domē opozīcijas nebija.

Jau vēstīts, ka partija “Saskaņa” ir sākusi atklātu cīņu ar Daugavpils mēra Jāņa Lāčplēša pārstāvēto Latgales partiju, kas ir “Vienotības” sadarbības partnere.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ož pēc sviluma …
    Tikai, kur svilst ?

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+