Mobilā versija
+3.3°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
24. septembris, 2015
Drukāt

Daugavpils domē koalīciju atstāj “Saskaņa” (1)

saskanas_centrs_riga

Daugavpilī partijas “Saskaņa” pašvaldības deputāti iesnieguši pilsētas domē vēstuli ar paziņojumu par izstāšanos no koalīcijas, aģentūru LETA informēja viens no dokumentu parakstījušajiem deputātiem.

Vēstuli par darba pārtraukšanu koalīcijā parakstījuši visi četri partijas “Saskaņa” Daugavpils domes pašvaldības deputāti – Daugavpils vicemērs Dmitrijs Rodionovs, kā arī deputāti Anatolijs Gžibovskis, Aleksejs Nikolajevs un Aleksandrs Samarins.

Līdz ar Rodionova, Gžibovska, Nikolajeva un Samarina izstāšanos no domes koalīcijas tajā turpinās darbu 11 no 15 domes deputātiem. Līdz šim šajā sasaukumā Daugavpils domē opozīcijas nebija.

Jau vēstīts, ka partija “Saskaņa” ir sākusi atklātu cīņu ar Daugavpils mēra Jāņa Lāčplēša pārstāvēto Latgales partiju, kas ir “Vienotības” sadarbības partnere.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ož pēc sviluma …
    Tikai, kur svilst ?

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (25)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+