Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
24. septembris, 2015
Drukāt

Daugavpils domē koalīciju atstāj “Saskaņa” (1)

saskanas_centrs_riga

Daugavpilī partijas “Saskaņa” pašvaldības deputāti iesnieguši pilsētas domē vēstuli ar paziņojumu par izstāšanos no koalīcijas, aģentūru LETA informēja viens no dokumentu parakstījušajiem deputātiem.

Vēstuli par darba pārtraukšanu koalīcijā parakstījuši visi četri partijas “Saskaņa” Daugavpils domes pašvaldības deputāti – Daugavpils vicemērs Dmitrijs Rodionovs, kā arī deputāti Anatolijs Gžibovskis, Aleksejs Nikolajevs un Aleksandrs Samarins.

Līdz ar Rodionova, Gžibovska, Nikolajeva un Samarina izstāšanos no domes koalīcijas tajā turpinās darbu 11 no 15 domes deputātiem. Līdz šim šajā sasaukumā Daugavpils domē opozīcijas nebija.

Jau vēstīts, ka partija “Saskaņa” ir sākusi atklātu cīņu ar Daugavpils mēra Jāņa Lāčplēša pārstāvēto Latgales partiju, kas ir “Vienotības” sadarbības partnere.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ož pēc sviluma …
    Tikai, kur svilst ?

Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktāKopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+