×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 17. augusts, 2018
30. jūnijs, 2017
Drukāt

Daugavpils jaunais mērs atstādina no amata policijas priekšnieku (18)

Foto LETAFoto LETA

Daugavpils domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (S) parakstīja rīkojumu par Pašvaldības policijas priekšnieka Vladimira Gudakovska atstādināšanu no amata pienākumu pildīšanas uz trim mēnešiem, informēja Daugavpils pilsētas pašvaldībā.

Šajā laikā Gudakovskim aizliegts atrasties darba vietā un veikt darba pienākumus. Uz atstādināšanas laiku Gudakovskim tiks izmaksāta vidējā izpeļņa par visu darba piespiedu kavējuma laiku.

Daugavpils pilsētas domē pēdējās dienās saņemtas četras sūdzības par Pašvaldības policijas darbu un iespējamiem pārkāpumiem tās priekšnieka Gudakovska darbā.

Pirmā sūdzība ir par to, ka Pašvaldības policijas priekšnieks neveica pārbaudi sakarā ar dienesta ieroču pielietošanu, neievērojot ieroču aprites noteikumus, kā arī Pašvaldības policijā netiek uzskaitīts izlietotās munīcijas patēriņš un notiek padoto darbinieku emocionāla ietekmēšana.

Otrā ir privātpersonas sūdzība par Pašvaldības policijas bezdarbību, nenovēršot sabiedriskās kārtības pārkāpumu Daugavpilī, Jaunās Forštadtes rajonā šī gada 28.maijā un nesniedzot personai atbildi uz sūdzību.

Trešā ir vēl vienas privātpersonas sūdzība par to, ka viņa kā cietušā tiesības netika ievērotas, ko pierāda Latgales apgabaltiesas lēmums, kurā tiesa atzina Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka Gudakovska trīs lēmumus par prettiesiskiem un tos atcēla.

Ceturtā sūdzība ir par to, ka Pašvaldības policija neveica domes saistošo noteikumu ievērošanas kontroli.

Ņemot vērā, ka minētie pārkāpumi var būt būtiski un to, ka Pašvaldības policijas priekšnieks dod saistošus norādījumus padotajiem un var emocionāli tos ietekmēt, kas var kavēt objektīvo apstākļu noskaidrošanu, novēršot jaunu pārkāpumu izdarīšanu secināms, ka Gudakovska atrašanās darba vietā var kaitēt darba devēja pamatotām interesēm un ietekmēt Pašvaldības policijas darbiniekus, lai noskaidrotu visus apstākļus.

Atstādināšanas laikā plānots veikt objektīvu un vispusīgu apstākļu pārbaudi un noskaidrojot faktisko situāciju.

Sazināties ar Gudakovski aģentūrai LETA pagaidām nav izdevies.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Daugavpils Pašvaldības policijā, Gudakovskis šo struktūrvienību vada kopš tās izveides un savas darbības 22 gadus viņam nav bijuši izteikti nedz brīdinājumi vai aizrādījumi, nedz arī piemēroti citi disciplinārsodi.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. Lienošā Saskaņa – kremļa satelīti!
  Šis nu ir tāāāds dnekaunīgs emagogs, ka otru līdzīgu būtu grūti atrast.

 2. Tam prasās lode pakausī.

 3. Gudakovskim laiks sen bija aiziet ! Ceru uz Elksniņa enerģiskumu un goda prātu, kurš pilsetā ieviesīs darba iespējas, gan arī kriminogēnos elementus piestruņīs, lai nedzen šmerdzjaku .

 4. Feiss derīgs Lombrozo grāmatu ilustrēšanai

 5. Надо такого как из кинофильма ” Круча ” – Кручу

 6. Tikai piemirsuši, ka mēsli ne tikai peld pa virsu, bet PROT IZPLĀNOT IZSISTIES VIRSOTNĒ!!! Daugavpils ir spilgts piemērs : Eigims ne velti iesniedza savu sarakstu – tas ar Elksniņu jau bija kur tas laiks izplānots, tāpat kā tālākais process un REDZAM REZULTĀTU! Tas nekas, ka Lāčplēša saraksts saņēma visvairāk balsu?! Šoreiz noteicēji ir Eigima un Elksniņa kopdarbība. Arī Liepāja ir SC redzeslokā un plānā pārņemt varu ir LAIKA JAUTĀJUMS…. AGEŠINS NEAPSTĀSIES PUSCEĻĀ – saskaņieši LIEN LĒNĀM UN PIESARDZĪGI….LĪŠANA NES AUGĻUS, JO NEVIENS LAIKRAKSTS VIŅUS NETIESĀ UN NEMEKLĒ UTIS KAŽOKOS KĀ TO DARA LATVISKIE MEDIJI UN PAŠAS PARTIJAS, APKAROJOT VIENA OTRU. Nauda arī tiek dota saskaņiešiem ne jau mazā, bet lielas summas….Krievijai savu mērķu sasniegšanai nauda BŪS VIENMĒR!?? Nodevēji ar SAVU propogandu arī nesnauž…. TIKAI SNAUŽ LATVISKĀS PARTIJAS LIELĀ LABSAJŪTĀ…. Bet VARBŪT sveša nauda aizsitusi smadzenēs domāšanas šūnas???? Kredīti jau mūsu deputātiem IR BAISI LIELI un naudas VAJAG kā ēst???? LATVIJA ŠINĪ ZIŅĀ IR STRUNTS……

 7. Ieliks savu bratanu.

 8. Jelksniņam ir diktatoriskas tieksmes. Īsts mātes dēls!

 9. Šim mērglim gan kāds ir pamatigi kādreiz iešāvis pa žokli un nav nolicis to vietā.Kas par grušņika skatienu.Turaties letiņi tagad!

 10. Pirms atstadisanas jaizmekle,vai ta ir. Jo ta var pasudzeties par pasu pilsetas meru un ari atstadinasim no amata.

 11. Viņš ir malacis !!! Viņš zin ko dara !!! To ko Gudakovskis šo struktūrvienību vada 22 gadus viņam nav bijuši izteikti nedz brīdinājumi vai aizrādījumi, nedz arī piemēroti citi disciplinārsodi – NEKAS NENOZIME !!! Es personīgi zinu kurš nostrādāja valsts policija 20 gadus un tad izzinaja par citam darbībam…..Tad priekšnieks teica “liels darba staž vienalga kur- policija,bārīņtiesa….tas ir signal par korupciju…” REALI AR LIKUMU BUTU PAREIZAK AIZLEGTS STRĀDĀT VAIRAK PAR 5-7 GADI VIENA AMATA”
  Atvainojiet,godīgs viņs nav.

  • Liels darba stāžs policejiskās iestādēs patiešām ir paaugstināta riska faktors. Tāpēc jau viņus pārceļ no vietas uz vietu. Munipicālā policija ir sevišķi problemātiska ar to, ka tur salien bijušie policisti, kas smagi nopūlējušies policijas dienestā un pensionējas gandrīz vai precību vecumā.

 12. Gadījumā, ja par Elksniņu ienāks 4 sūdzības, vai Elksniņš pats atkāpsies no amata vai lēmums būs jāpieņem Gerhardam?

 13. Daugavpils jaunais Maskavas sabiedrotais ieved savu kārtību.

  • Piektā kolona rulē.Grūti tikai saprast, kā šitādiem mēsliem izdodas izrāpties virsotnē.Jeb te ir tas gadijums, kad Mēs domājam par to kas vienmēr peld pa virsu.

   • Kārtējo reizi var konstatēt ”KAS NOTIEK AR LATVIEŠIEM”.Tad, šoreiz pievienojot LATGALIEŠUS,domāju ,ka viņiem ir štengrāks mugurkauls.Kas ir Elksniņš – latvietis-balti sārts, citlautietis vai latgalietis? Seja izsaka pamatīgu niknumu .Uz ko ?

    • L.Grantiņš H-86 Atbildēt

     Elksniņš ir okupācijas struktūru ieliktenis un darīs to, ko liks. Viņa pārmērīgi izvirzītais žoklis norāda uz tupumu un pakļāvību. To nesaku es, bet “psiholoģija”. Tieši tādu viņš sevi ir pierādījis. Kā cilvēks- pilnīga nulle, bet kā marionete noziedznieku rokās, teicams izpildītājs.

Draugiem Facebook Twitter Google+