Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. janvāris, 2015
Drukāt

Daugavpils mediķiem izdodas veiksmīgi reanimēt vīrieti

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Mediķiem ceturtdien Latgalē izdevies veiksmīgi reanimēt kādu 46 gadus vecu vīrieti, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Viņa norādīja, ka vīrietis nebija vērsies pēc palīdzības pie ārsta, neraugoties uz to, ka viņam vairākas stundas bija stipras sāpes krūtīs, kā arī radušās elpošanas grūtības.

Kad mediķi nonākuši līdz cietušajam, viņa veselības stāvoklis strauji pasliktinājies. Veicot reanimācijas pasākumus, izdevies atjaunot vīrieša sirds darbību, un viņš nogādāts Daugavpils slimnīcā. Tur konstatēts, ka vīrietis piedzīvojis miokarda infarktu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz 1204 izsaukumiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+