×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. septembris, 2017
Drukāt

Eigima padomniece nepametīs žurnālistes darbu. Par kailfoto nav kauns (6)

foto - Ivars Soikāns/LETAfoto - Ivars Soikāns/LETA

Daugavpils

Par Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja Riharda Eigima (Mūsu partija) padomnieci komunikācijas jomā kļuvusī Olga Petkeviča plāno turpināt arī savu žurnālistes karjeru “Dautkom” medijos.

Aģentūrai LETA Petkeviča pauda pārliecību, ka spēšot savienot padomnieces un žurnālistes karjeru. “Man tā ir pirmā šāda veida pieredze un nekādu interešu konfliktu es šeit neredzu. Ja ar kaut ko nespēšu tikt galā, pieņemšu attiecīgu lēmumu. Avīzē [“Seičas”] rakstu ne tikai par pašvaldību, bet arī par citām jomām. Turklāt avīzē ir redaktors un sava politika, kuru tā realizē, bet es esmu tikai darba izpildītāja,” skaidroja Petkeviča.

Petkeviča pieļāva, ka viņas slodze avīzē varētu samazināties, jo daudz laika būs jāvelta padomnieces pienākumiem. Tā kā viņai tiekot maksāts par padarīto, saņemtā atalgojuma apmērs varētu samazināties.

Runājot par politiskajām prioritātēm, Petkeviča atzina, ka ne bijušajam Daugavpils mēram Jānim Lāčplēsim (Latgales partija), ne pašreizējam mēram Eigimam, ne iepriekšējam mēram Andrejam Elksniņam (S) uzticību nav zvērējusi: “Esmu gatava strādāt ar jebkuru, kurš grib strādāt un dara to adekvāti un, ja es varu šim cilvēkam palīdzēt, tad kāpēc gan nē.”

Komentējot internetā parādījušos informāciju par kailfoto sesiju, Petkeviča atzina, ka bijusi gatava šādam pavērsienam, jo cilvēki esot pietiekami prognozējami. “Bildes tapušas pirms 14 gadiem, sadarbojoties ar populāru Rīgas fotogrāfu Arkādiju Gluhihu. Tā bija mana pašas izvēle, šis projekts man šķita interesants, neko vulgāru es šeit nesaskatu, tas nebija sekss par naudu, un man par šīm fotogrāfijām nav kauns,” teica Petkeviča.

Eigims aģentūrai LETA pastāstīja, ka Petkeviča ir pieņemt darbā, neveidojot jaunas amata vietas. “Šī mēra padomnieka amata vieta tika izveidota vēl iepriekšējā domes priekšsēdētāja Elksniņa laikā un iepriekš šo amatu ieņēma Daugavpils 3.vidusskolas direktors Vitālijs Azarevičs, kurš šo amatu pameta pēc paša gribas, neskatoties uz manu piedāvājumu turpināt darbu šajā amatā,” skaidroja Eigims.

Piedāvāt padomnieces amatu Petkevičai tika nolemts, lai uzlabotu pašvaldības darbu komunikācijas jomā. Pēc Eigima teiktā, pirmo reizi jautājums par Petkevičas virzīšanu mēra padomnieces amatam ticis skatīts vēl Elksniņa laikā, toreiz viedokļi dalījušies.

“Apstiprinot Petkeviču padomnieces amatā, likums nav pārkāpts. Es zinu daudzus žurnālistus arī citās pašvaldībās, piemēram, Rīgā un Jelgavā, kas veiksmīgi savieno amatus. Neredzu šeit arī nekādus morālus šķēršļus, viss būs atkarīgs no tā, kā Petkeviča pildīs padomnieces amata pienākumus. Ja viņa strādās slikti, līgums tikt lauzts,” sacīja Eigims.

Komentējot internetā parādījušās Petkevičas kailfoto, Eigims atzina, ka tās ir pietiekami skaistas, un padomnieces darbu neietekmēs. “Cita lieta būtu, ja šīs fotogrāfijas būtu tapušas pēc Petkevičas pieņemšanas darbā, bet tās ir tapušas pagātnē. Un mani interesē ne tik daudz fotogrāfijas, bet gan tas, kā padomniece tiks galā ar savu darba pienākumu izpildi,” skaidroja Eigims.

Daugavpils pilsētas pašvaldībā aģentūra LETA noskaidroja, ka jaunās mēra padomnieces darba alga būs nedaudz virs 1000 eiro. Viņai pienākumos ietilps padomu sniegšana priekšsēdētājam komunikācijas jomā, kā arī dažādu citu ar šo jomu saistītu darba uzdevumu izpilde.

Pēc bijušā Daugavpils mēra Andreja Elksniņa (S) domām situācijā, kad Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā ir nodarbināti desmit cilvēki, izvēlēties padomnieku sabiedrisko attiecību jautājumos nevis, piemēram, izglītības jautājumos, saistībā ar paredzētajām reformām šajā jomā, vai ekonomiskajos jautājumos, saistībā ar darba vietu radīšanu Daugavpilī, ir visai amizanti.

Elksniņš uzskata, ka “Dautkom” mēdiju grupa ar saviem žurnālistiem bijušā Daugavpils mēra Jāņa Lāčplēša (Latgales partija) laikā Daugavpilī lielā mērā noteica politisko darba kārtību. Jaunās padomnieces iecelšana ir viena no pazīmēm, ka “Dautkom” un šī mēdija darbība noteiks arī Eigima darba kārtību.

Pašvaldība ir ieguldījusi līdzekļus “Dautkomā”, informatīvo kampaņu organizācijai, pašvaldībā ir bijuši nodarbināti uzņēmuma darbinieki. Tas viss Pēc Elksniņa domām parādot cik lielā mērā var notikt medija saaugšana ar politiķiem. Rezultātā uzticības līmenis gan politiķiem, gan medijiem Daugavpilī ir zems un tiek nonivelēta neatkarīgā žurnālistika.

Elksniņš uzskata, ka Daugavpilij sen ir nepieciešama neatkarīgi žurnālisti. Šim nolūkam viņš vēl būdams mērs lūdza sabiedriskos medijus izveidot Daugavpilī Latvijas Televīzijas studiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. bet tavs foto nau kails jo uzbasti balti rinki makslas darbam iespejams tu savus pupus-vaveriti radiji tam cangalim eigimam beglim kad no kurienes tads ierdies cangalija….vajadzeja savas makslas darbus visiem paradit lai varetu pa istam novertet meiten kas tu nebutim tev drosme liela jo esi skaists sieviskis….

 2. Labdien manas personas Rīga Latvija

  IESPĒJAMĪBA PAR KĀ IZNĪCAS IEGĀDĀT MĀJU, KAS NAV REĀLĀ UN VISPĀRĪGĀS ATLĪDZĪBAS UZŅĒMUMA, KAS SAISTĪTS AR ALBAKER aizdevumu firmu. Es esmu ļoti priecīgs šodienas un Dievs svētī JOSE LUIS AIZDEVUMU KOMPĀNIJA.
  ,
  Mans vārds ir Abdullah Es esmu no Rijādas pilsētas, un pēdējos 5 mēnešos esmu meklējis īstu aizdevuma uzņēmumu, lai nopirktu māju
  viss, kas man bija, bija ķekars, kas ļāva man uzticēties viņiem un beigās
  no dienas, viņi paņēma manu naudu, nedodot kaut ko par labu, visi
  mana cerība bija pazudusi, mani sajaukt un satraukt, es nekad negribēju kaut ko darīt ar aizdevumu uzņēmumiem internetā, tāpēc es devos aizņemties naudu no
  draugs, es teicu viņai visu, kas noticis, un viņa teica, ka viņa var man palīdzēt
  viņa zina aizdevuma sabiedrību, kas var man palīdzēt ar jebkādu aizdevuma summu
  man vajadzēja ar ļoti zemu 2% procentu likmi, ka viņa tikko ieguva a
  aizdevums no viņiem, viņa mani lika, kā pieteikties aizdevumam, es izdarīju
  tāpat kā viņa pastāstīja man, es pieteiku ar viņiem pa e-pastu: (albakerloanfirm@gmail.com) es nekad neticēju, bet es centos un uz manu
  Lielākais pārsteigums, ka es saņēmu aizdevumu 24 stundu laikā, es nevarēju ticēt,
  Es esmu laimīgs un bagāts vēlreiz, un es pateicos Dievam par šādu aizdevumu
  Šādi uzņēmumi joprojām pastāv pēc šīm izkrāpšanas vietām,
  lūdzu, es padomu visiem, kas tur, kam ir nepieciešams aizdevums iet uz
  (albakerloanfirm@gmail.com) viņi nekad neveiks jums, un
  Jūsu dzīve mainīsies, kad mani ir izdarījuši. Ātri sazināties (albakerloanfirm@gmail.com) šodien un saņemt no viņiem aizdevumu, Dievs svētī Albārka aizdevuma sabiedrību par viņu patieso aizdevuma piedāvājumu.
   Pārliecinieties, vai jūs sazināties ar Albaker aizdevuma sabiedrību par savu aizdevumu, jo es saņēmu savu aizdevumu veiksmīgi no šī uzņēmuma bez stresa.

 3. Es neko nezinu par šo padomnieci un žurnālisti, tāpēc nevaru novērtēt viņu kā profesionāli. Taču tas, ka viņa fotografējusies kaila, manās acīs viņas reputāciju negrauj it nemaz. Jo, cik sapratu, tas bija mākslas nevis porno foto un “orgāni” nebija redzami. Un, ja skaista sieviete šādi fotografējusies, tas nav nekas nosodāms.

 4. plikbildes jau ir jaunā kultūras izpausme.
  Dzirdēts, ka rašē pa pjanku rīkojot
  laivu salīdzināšanas seansus.

 5. Kaads kauns raadiit savu vaaveri jeb izvadorgsnus

Draugiem Facebook Twitter Google+