Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
11. februāris, 2015
Drukāt

Daugavpils novadā atrasts vesels arsenāls dažādu ieroču

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Aizvadītajā nedēļā, veicot kratīšanas dažādos mājokļos Daugavpils novadā un pilsētā, policijas darbinieki atrada un izņēma šaujamieročus, munīciju un dažādus spridzekļiem līdzīgus priekšmetus.

Veicot procesuālās darbības agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, kas bija uzsākts saistībā ar neatļautu šaujamieroču, munīciju vai sprāgstvielu apriti, dažādos mājokļos, kas atrodas gan Daugavpils novadā, gan pilsētā tika veiktas sankcionētas kratīšanas, kuru rezultātā policijas darbinieki konstatēja un izņēma dažādus ieročus un munīciju, informē VP.

Pavisam kopā kratīšanās izņemtas aptuveni 300 dažāda kalibra munīcijas vienības, bises (tostarp viena ar optisko tēmēkli), mazkalibra šautene, Otrā pasaules kara laika spridzekļiem līdzīgi priekšmeti. Policija pārbauda četras personas – divus 1957., 1973. un 1981.gadā dzimušus vīriešus.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu pēc Krimināllikuma 233.panta 2.daļas. Šajā likuma pantā paredzētais sods ir brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Tiks nozīmētas arī nepieciešamās ekspertīzes.

arsenals1

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (12)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+