×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
17. novembris, 2015
Drukāt

Daugavpils novadā izņemts miljons cigarešu un alkohols (1)

Foto - VPFoto - VP

Šomēnes Latgales novadā, veicot operatīvus pasākumus vērstus pret akcīzes preču nelikumīgu apriti, tika organizēti dažādi profilaktiskie un operatīvie pasākumi. Vislielākais akcīzes preču daudzums konstatēts un izņemts Daugavpils novadā, informē VP.

Veicot operatīvus pasākumus agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, tostarp pārbaudes dažādās vietās, LRP Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja iespējamo nelikumīgo cigarešu glabātuvi, kas ierīkota Daugavpils novadā. Sankcionēto kratīšanu rezultātā kopumā tika izņemts vairāk par vienu miljonu cigarešu un vairāk nekā 1 300 litru alkohola. Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu pret četrām personām – 1946., 1973., 1994. un 1996.gadā dzimušajiem vīriešiem.

Par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, ja tā rezultātā radīts būtisks kaitējums un to izdarījusi personu grupa, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Foto - VPFoto - VP

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izņemts, ta izņemts, bet kur nolikts ? ( Varbūt, tomēr – aizturēts, konfiscēšanas par labu Valstij, nolūkā /- vienkāršāk – konfiscēts / atņemts noziedzniekiem ? )

Draugiem Facebook Twitter Google+