Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
17. februāris, 2014
Drukāt

Daugavpils novadā krūmos atrod 350 000 nelegālo smēķu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Turpinot cīņu pret akcīzes preču nelegālo apriti, policija Daugavpils novadā atradusi un atsavinājusi 350 000 nelegālo cigarešu, kas bija paslēptas krūmos, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē (LRP).

LRP policisti sadarbībā ar “Latvijas dzelzceļa” darbiniekiem Daugavpils novada Biķernieku pagastā netālu no dzelzceļa sliedēm konstatēja krūmos izveidotu slēpni, kurā atradās liels daudzums cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tas izdarīts lielā apmērā. Par to var sodīt ar brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+