Mobilā versija
+3.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
24. oktobris, 2013
Drukāt

Daugavpils novadā plāno būvēt biogāzes koģenerācijas staciju

Foto: LETAFoto: LETA

Atklāta enerģētikas uzņēmuma "Fortum" lielākā un modernākā biomasas koģenerācijas stacija Latvijā.

Nākamnedēļ, 29.oktobrī, Daugavpils novadā sākas biogāzes koģenerācijas stacijas būvniecības ieceres publiskā apspriešana, informēja Daugavpils novada domē.

Saskaņā ar būvniecības ieceri biogāzes koģenerācijas staciju plānots uzbūvēt Daugavpils novada Demenes pagastā. Stacijas siltumjauda plānota 208 kilovati (kW), bet elektriskā jauda – 230 kW. Kā izejvielas biogāzes ražošanai stacijā plānots izmantot zaļo masu un bioloģiski noārdāmos atkritumus. Paredzams, ka biogāzes koģenerācijas staciju apkalpos 10 līdz 12 cilvēki.

Būvniecības ieceres autors ir Rīgā reģistrētā SIA “Bīstamo atkritumu serviss”, bet projektētājs – SIA “ARH Stadija”.

Būvniecības ieceres prezentācijas pasākums notiks 12.novembrī plkst.13 Demenes pagasta pārvaldes telpās. Atsauksmes par būvniecības ieceri varēs iesniegt līdz 26.novembrim Daugavpils novada būvvaldē.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+