Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
24. oktobris, 2013
Drukāt

Daugavpils novadā plāno būvēt biogāzes koģenerācijas staciju

Foto: LETAFoto: LETA

Atklāta enerģētikas uzņēmuma "Fortum" lielākā un modernākā biomasas koģenerācijas stacija Latvijā.

Nākamnedēļ, 29.oktobrī, Daugavpils novadā sākas biogāzes koģenerācijas stacijas būvniecības ieceres publiskā apspriešana, informēja Daugavpils novada domē.

Saskaņā ar būvniecības ieceri biogāzes koģenerācijas staciju plānots uzbūvēt Daugavpils novada Demenes pagastā. Stacijas siltumjauda plānota 208 kilovati (kW), bet elektriskā jauda – 230 kW. Kā izejvielas biogāzes ražošanai stacijā plānots izmantot zaļo masu un bioloģiski noārdāmos atkritumus. Paredzams, ka biogāzes koģenerācijas staciju apkalpos 10 līdz 12 cilvēki.

Būvniecības ieceres autors ir Rīgā reģistrētā SIA “Bīstamo atkritumu serviss”, bet projektētājs – SIA “ARH Stadija”.

Būvniecības ieceres prezentācijas pasākums notiks 12.novembrī plkst.13 Demenes pagasta pārvaldes telpās. Atsauksmes par būvniecības ieceri varēs iesniegt līdz 26.novembrim Daugavpils novada būvvaldē.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzē (1)Vistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (7)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+