Latvijā
Novados

Daugavpils pilsētas svētkos šodien būs vērojams aviošovs 0

foto: twitter.com

Šodien plkst.19 pilsētas svētkos Daugavpilī virs Daugavas sāksies aviošovs, aģentūru LETA informēja Daugavpils pilsētas pašvaldībā.

Paraugdemonstrējumu programmu ievadīs lidmašīnas “An-2” nolaišanās uz ūdens. Turpinājumā helikopters “Mi-17” demonstrēs glābēju plosta izmešanu cietušā glābšanai un glābēja nolaišanos pie cietušā. Glābējs aktivizēs plostu un izvilks cietušo.

Kā nākamie šovā uzstāsies izpletņlēcēji, kas ar izpletņiem nolaidīsies uz pontona. Savukārt “An-2” dosies pēc nākamās izpletņlēcēju grupas. Pēc izpletņlēcēju piezemēšanās sāksies “Bell 206” helikopteru paraugdemonstrējumi, akrobātikas paraugdemonstrējumi ar lidmašīnu “Jak 52”.

Turpinājumā “Mi-17” demonstrēs “Bamby Bucket” uzpildīšanu, kam sekos izpletņlēcēju paraugdemonstrējumi, un akrobātikas paraugdemonstrējumi. Aviošova programmu noslēgs “Baltic Bees” grupas paraugdemonstrējumi.

Lidotāju un izpletņlēcēju sniegumu aviošova gaitā varēs vērot Daugavmalā, Daugavas ielā.

Kā ziņots, šonedēļ Daugavpilī notiek pilsētas svētki.

Šodien no plkst.10 sāks darboties svētku tirdziņš Rīgas ielā, Ģimenes atrakciju parks A.Pumpura skvērā, notiks starptautiskais “Zumba Fitness” maratons Rīgas ielā, apmeklētājus priecēs Daugavpils mākslinieki, sportisti, rok grupas, dziesmu un deju kolektīvi. Plkst.13 Rīgas ielā un Vienības laukumā notiks Svētku gājiens un pilsētas svētku svinīgā atklāšana.

Saistītie raksti

Koncertus sniegs IV Starptautiskā militārā mūzikas festivāla orķestri. Turpinājumā uz galvenās skatuves varēs dzirdēt Latvijas estrādes jaunos solistus, bet vakarā plkst.21 koncertu sniegs grupa “Mumiy Troll”, kam sekos svētku salūts Daugavmalā plkst.23.

Svētdien, 11.jūnijā, visi būs aicināti uz “Lielo sporta dienu”, kas norisināsies Rīgas ielā iepretim tirdzniecības centram “Solo”. Dienas garumā notiks tautas deju kolektīvu koncerts, radošo kolektīvu koncerti, darbosies āra kafejnīcas, piepūšamās atrakcijas un citas izklaides bērniem.

Plkst.16 pilsētas svētkus noslēgs IV Starptautiskā militārā mūzikas festivāla orķestru defilē programmas.

LA.lv