Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
20. maijs, 2015
Drukāt

Daugavpils pirmajai Mākslas naktij – plaša un neparasta programma

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 4. jūnijā, Daugavpils pilsētas svētku laikā, pirmo reizi Daugavpilī tiek rīkota Mākslas nakts “Daugavpils ir māksla”, LA.lv uzzināja Rotko centrā.

Mākslas nakts laikā no plkst. 22 līdz plkst. 01 Daugavpils cietoksnī norisināsies daudzveidīgas mākslas aktivitātes. Katrs pasākuma dalībnieks jau no plkst. 21.30 Rotko centrā varēs saņemt īpašu Daugavpils gaismas lukturīti un mākslas nakts pasākumu karti. Klasisko mūziku izpildīs čelliste Maija Kalniņa.

Mākslas nakts programmā iekļauta naksnīga pastaiga pa Daugavpils cietokšņa vaļņiem ar lukturīti, ekskursija pa Daugavpils cietokšņa vaļņiem un kazemātiem gida pavadījumā, greizie spoguļi Nikolaja vārtu sānu telpās un Rotko centra pagalmā, Daugavpils gaismas un mūzikas laboratorija Cietokšņa kazemātā, mainīga akvareļgleznojuma un mūzikas sintēze telpā, iespēja lukturīša gaisma ieraudzīt un izlasīt Rotko domu graudus dažādās Cietokšņa vietās, iespēja iejusties sikspārņa tēlā, paceļoties virs zemes un zīmējot iekārtā stāvoklī, gaismas un skaņas rotaļas uz Rotko centra fasādes.

Precīzas visu aktivitāšu norises vietas Daugavpils cietoksnī tiks atzīmētas mākslas nakts pasākumu kartē.

“Mākslas nakts” apmeklējums bez maksas; tā laikā varēs arī par īpašām cenām apmeklēt Marka Rotko mākslas centru.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+