Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
22. decembris, 2014
Drukāt

Daugavpils “Sudraba zvanos” šogad – arī jauno dziedātāju konkurss

sudraba_zvani_10012013

Četras dienas, no 8. līdz 11. janvārim, Daugavpilī norisināsies Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls “Sudraba zvani”, liecina informācija portālā daugavpils.lv.

Festivāls ir populārs ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. “Sudraba zvani” notiek reizi divos gados. Koncerti, mēģinājumi, tikšanās, ekskursijas pa pilsētu un citi pasākumi pulcēs pāri par 2000 festivāla dalībniekus no deviņām valstīm.

Rīkotāji stāsta, ka festivāla ietvaros, kā ierasts, notiks koru un solistu konkurss, bet šoreiz pirmo reizi risināsies arī jauno dziedātāju konkurss.

Starptautiskās žūrijas priekšsēdētājs ir komponists un diriģents Sergejs Jekimovs. Galvenā balva – 2 000 eiro. Būs arī trīs godalgotas vietas. Kolektīvi tiks apbalvoti arī ar speciālām balvām no Daugavpils Mūzikas vidusskolas, Daugavpils Universitātes Mūzikas un Mākslu fakultātes, Daugavpils mūzikas skolotāju apvienības, Latvijas kordiriģentu asociācijas, kā arī no pilsētas kultūras biedrībām.

Festivāla Noslēguma koncerts un apbalvošanas ceremonija notiks 11. janvārī plkst. 15 Vienības nama koncertzālē. Ieeja uz visiem festivāla pasākumiem ir brīva.

Pievienot komentāru

Kamēr esam dzīvi, tikmēr žestikulējam (2)Janīnas Kursītes grāmata "Zīmju valoda: latviešu žesti" pievēršas latviešu iecienītākajiem žestiem no folkloras līdz mūsdienu politiķiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+