×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
12. septembris, 2016
Drukāt

Daugavpils teātrī pirmizrāde un izdevīgo cenu diena

Džeinas Saulītes fotoDžeinas Saulītes foto

Trešdien, 14. septembrī plkst. 10 Daugavpils teātrī notiks pirmizrāde iestudējumam visai ģimenei “Sarkangalvīte un pasaku mežs”, kura atklās skatītājiem vēl nedzirdētu stāstu par Sarkangalvīti, LA.lv pastāstīja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Janīna Ivanova.

“Jebkurš dzīvē paveiktais labais darbs agri vai vēlu atgriežas. Nesavtīga palīdzība un labsirdība – par to arī ir šī izrāde,” pārdomās par savu iestudējumu dalās režisors Māris Korsiets.

Arī šajā izrādē Sarkangalvīte dodas pie savas vecmāmiņas caur mežu un sastop neganto vilku. Taču, bēgot no vilka, Sarkangalvīte nomaldās un ceļā satiek citu pasaku varoņus – Sniegbaltīti un rūķīti, princi, Ansīti un Grietiņu, pat Tarzānu! Meklējot ceļu pie vecmāmiņas, Sarkangalvīte saskarsies ar vairākām nedienām, bet kopīgiem spēkiem varoņiem izdosies pārvarēt visus šķēršļus.

Pasaku varoņu lomās iedzīvosies Inese Ivulāne–Mežale, Ritvars Gailums, Maija Korkliša, Kristīne Veinšteina, Līga Ivanova, Egils Viļumovs, Māris Korsiets, Raimonds Paegle, Zanda Mankopa un Alberts Vecmanis. Jāpiebilst, ka iestudējuma dramaturģija, horeogrāfija, dziesmu teksti, kostīmi un scenogrāfija ir Daugavpils teātra aktieru fantāzijas lidojuma rezultāts.

Pirmizrāde – 14. septembrī plkst. 10, tuvākās izrādes – 13. oktobrī plkst.10, 6. novembrī plkst. 12.

Tikai 13. septembrī no plkst. 10 līdz pat plkst. 19 biļetes uz visām Daugavpils teātra izrādēm būs pieejamas par neticamu cenu – 2.99 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+