×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
24. septembris, 2014
Drukāt

Daugavpils teātris dosies viesizrādēs

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Ar vairākiem iestudējumiem oktobrī un novembra sākumā Daugavpils teātris dosies viesizrādēs pa Latgali, kā arī citiem novadiem, un divi iestudējumi vēlreiz tiks nodoti Rīgas skatītāju vērtējumam, portālam LA.lv pastāstīja teātra sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Pavlovska.

Lielākais viesizrāžu skaits paredzēts iestudējumam latgaliešu valodā “Dabeseibys pūddarneica” (rež. J.Jonelis). To teātris vedīs uz Līvāniem, Preiļiem, Dagdu.

Oktobra izskaņā ar komēdiju “Ekstrasensa cīņa” (rež. I. Lūsis) un saulaino iestudējumu visai ģimenei “Trīs sivēntiņi un vilks Vilmārs” (rež. M. Korsiets) Daugavpils teātris viesosies Kuldīgā un Nīgrandē, bet 5. novembrī Jelgavā būs skatāma komēdija krievu valodā “Melu detektors”(rež. I. Lūsis).

Savukārt Rīgā būs iespējams apmeklēt divus Daugavpils teātra iestudējumus. “Dabeseibys pūddarneica” teātris rādīs 8. oktobrī Starptautiskā mazo izrāžu festivāla “Zvaigzne” ietvaros kultūras pilī “Ziemeļblāzma”. Bet 1. novembrī turpat būs skatāma vēl viena Daugavpils teātra izrāde – komēdija krievu valodā “Biznesa klases palāta” (rež. I. Lūsis).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+