×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
31. oktobris, 2016
Drukāt

Daugavpils teātris iestudējis Volodina lugu “Pieci vakari”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 4. novembrī plkst. 18.30 Daugavpils teātrī notiks pirmizrāde režisora Georgija Surkova iestudējumam “Pieci vakari”, LA.lv uzzināja teātrī.

Kā atzīmē pats režisors: “Viss ir ļoti vienkārši – tā ir izrāde par mīlestību.”Iestudējuma pamatā ir Aleksandra Volodina luga “Pieci vakari” (1959). Galvenais varonis Iļjins atgriežas pilsētā, kur kādreiz bija patiesi mīlējis. Un atmiņas par jaunības dienām atdzīvina viņā jau sen piemirstas jūtas. Iļjins nolemj izmēģināt laimi un iegriežas dzīvoklī, kur kādreiz dzīvoja viņa pirmā mīlestība Tamāra. Un viņam paveicas. Bet starp abiem 17 gadu laikā ir izveidojies aukstums, kas acumirklī nepazūd. Vai pieci vakari būs pieteikami ilgs laiks, lai iekarotu mīļotās sirdi no jauna?

Režisors Georgijs Surkovs jau ir labi pazīstams Daugavpils teātra skatītājiem. Šeit viņš ir iestudējis tādas izrādes kā “Valentīna diena”, “Kaija” (kopā ar režisoru Oļegu Šapošņikovu), “Viss ir viņa” un “Tumšās alejas”. Viņa radošajā komandā nemainīgi darbojas scenogrāfe un kostīmu māksliniece Dace Sloka. Izrādes gaismu mākslinieks – Sergejs Vasiļjevs.

Lomās Daugavpils teātra aktieri Žanna Lubgāne, Mihails Samodahovs, Milena Rožanska, Vadims Bogdanovs, Irina Kešiševa, Jurijs Losevs.

Pirmizrāde – 4. novembrī plkst. 18.30, tuvākās izrādes – 5. novembrī plkst. 18, 3. decembrī plkst. 18.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+