×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
12. janvāris, 2015
Drukāt

Daugavpils teātris uz Rīgu ved trīs ļoti atšķirīgas izrādes

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Aina no izrādes "Kā tā otra puse mīl".

Daugavpils teātris, turpinot tradīciju citu pilsētu skatītājus iepazīstināt ar savu darbību, februārī un martā viesosies Rīgā – Dailes teātrī un pirmo reizi arī koncertzālē “Rīga” – ar trim dažādu žanru izrādēm, portāls LA.lv uzzināja teātrī.

Daugavpils teātris var lepoties ar jau trīs gadus ilgu un ļoti veiksmīgu sadarbību ar aktieri Jāni Jarānu, kurš Daugavpilī spēlē divās izrādēs. Izrādē “Ekstrasensa cīņa” viņš atveido galveno – hipnotizētāja – lomu, un tieši ar šo izrādi Daugavpils teātris debitēs pašā Rīgas sirdī – koncertzālē “Rīga”.

Savu jaunāko veikumu – Alana Eikborna komēdiju “Kā tā otra puse mīl” Jura Joneļa režijā – Daugavpils teātris pirmo reizi ārpus sava teātra piedāvās 24. februārī Dailes teātra skatītājiem, kā arī “Spēlmaņu nakts” žūrijai un kritiķiem. Izrādes laikā skatītājam ir ļauts ieskatīties aiz slepenām durvīm, kas notiek citu ģimenēs, tā padarot to dzīvi pavisam atklātu. Tā ir izrāde, kurā var ieraudzīt un pasmieties pašam par sevi. “Kā tā otra puse mīl” ir paradoksāla, ģimeniska komēdija pieaugušajiem, kurā azartiski un asprātīgi atklājas, kā patiesībā mīl tā mūsu katra otra puse.

Savukārt režisora Oļega Šapošņikova iestudēto dziļi psiholoģisko izrādi pēc Hermaņa Paukša lugas “Striptīzs” motīviem “Meli” rīdziniekiem un pilsētas viesiem būs iespējams noskatīties jau piekto reizi. Tā vairākkārt veiksmīgi rādīta Latvijas Nacionālajā teātrī, kā arī divreiz Valmieras drāmas teātrī. Šoreiz to būs iespējams noskatīties 23. februārī Dailes teātra kamerzālē. Lomas izrādē atveido Andris Bulis, Santa Didžus un Māris Korsiets.

Biļetes uz Daugavpils teātra viesizrādēm iespējams iegādāties Dailes teātra kasē, “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+