Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
25. janvāris, 2016
Drukāt

Daugmales pagastā vīrietis ar sniega motociklu ielūzis Daugavā; meklēšanu turpinās šodien (1)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Ķekavas novada Daugmales pagastā Daugavā svētdienas vakarā ielūzis, ar sniega motociklu braucošs, vīrietis; meklēšanas darbi tiks turpināti arī šodien, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Svētdienas vakarā plkst.21.03 ugunsdzēsēji glābēji saņēma informāciju, ka Ķekavas novada Daugmales pagastā Daugavā vīrietis brauca ar sniega motociklu un pazuda, bet ledū redzams melns caurums. Ierodoties notikuma vietā, apmēram 200 metrus no krasta, ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja ielūšanas vietu, bet nebija redzamas pēdas, kas liecinātu, ka cilvēks būtu izkļuvis no ūdens, kā arī ūdenī nebija redzams vīrietis un sniega motocikls. Tumsas dēļ ledū ielūzušā cilvēka meklēšanas darbi tika pārtraukti, bet tie tiks turpināti šodien.

Ugunsdzēsēji glābēji atgādina, ka ledus biezums ūdenstilpnē nav vienmērīgs un neskatoties uz vairākas nedēļas ilgušajiem saliem, ūdenstilpnēm vēl joprojām var būt vietas, kur ledus ir plāns un nevar izturēt cilvēka svaru. Plānāks ledus vienmēr būs vietās, kur ir lielāka straume, pazemes avoti, pie tiltu pārvadiem.

Aizvadītajā diennaktī, VUGD reaģējis uz 33 notikumiem. No tiem 20 bijuši ugunsgrēki, bet desmit – glābšanas darbi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izsaku līdzjūtību Gata Gundara (SIA “Baltic Banknote”) tuviniekiem.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+