Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Daukšts: Krievijas pārbaudei par Baltijas neatkarības leģitimitāti nebūs ne starptautisku, ne juridisku seku (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Politikas eksperts Kārlis Daukšts uzskata, ka Krievijas Ģenerālprokuratūras sāktajai pārbaudei saistībā ar PSRS Valsts padomes lēmuma par Baltijas valstu neatkarības atzīšanu likumību nebūs ne kādu starptautisku, ne juridisku seku.

Aģentūrai BNS viņš pauda viedokli, ka jautājums par vēstures pārskatīšanu ir aktualizējies “superpatriotiska spiediena rezultātā no plašsaziņas līdzekļiem Krievijā” un lēmums ir “tīri iekšpolitisks Krievijā”.

Tāpat politikas eksperts nodēvēja iniciatīvu par”propogandisku gājienu”.

Jau ziņots, ka Krievijas Ģenerālprokuratūra ir sākusi pārbaudi saistībā ar PSRS Valsts padomes lēmuma par Baltijas valstu neatkarības atzīšanu 1991.gadā likumību, aģentūrai “Interfax” otrdien pavēstīja informēta persona, kas vēlējās palikt anonīma.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Krievija ieberzīsies, jo pārbaudē atklāsies, ka Latvijā dzīvo 500 000 krievu valodā runājošu okupantu un kolonistu, kuri radušies tāpēc, ka tos Latvijā iepludināja kara noziedzniece PSRS jeb Krievija.

  • tā patiesība jau, agrāk vai vēlāk, bet vienmēr “nāk gaismā”. Un šķiet, ka šoreiz tā realizēsies arī neraugoties uz vietējo politisko avantūristu hameleonismu un klusēšanas spējām!

 2. Lai krievi paskatās paši uz sevi. Pati Krievija ir nelikumīga valsts. Nošāva caru ,viņa sievu un bērnus ,sagrāba varu un mūsdienu Kremlis ir paziņojis ,ka ir šo šāvēju režīma mantiniece.

 3. Kārtējais iebiedēšanas mēģinājums adresēts Eiropas tautām-ja neatdosiet mums atpakaļ Baltijas austrumu krastu,paņemsim arī rietumkrastu.

 4. galiigi chau!

  • nu varbūt viņi arī ir “galīgi čau”, bet ieroči viņiem ir un Krimā viņu lēmuma “starptautiskās sekas” ir redzamas.
   Vien pateicoties amerikāņu tankiem tās “sekas” mūs varētu arī neskārt; ja vien tie “galīgi čau” nesāks 3.pasaules karu…

 5. Vai 40 .gada okupācija bija leģitīma ? Un 1945. gada “atbrīvošana “uz 50 . gadiem bija leģitīma ???

 6. Vai Krievija pati ie leģitima?

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (15)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+